Strakonice zvládly náročný duel v České Lípě a vyhrály 3:2. Jihočeši vedli již po první půli, kdy skóroval Linhart. Arsenal po pauze vyrovnal, ale dvěma góly utkání rozhodl střídající František Němec. Domácí stihli už v závěru jenom snížit. Protože Gibalův trestný kop skončil na tyči, tak farma získala tři body.

Farma Dynama měla dobrý úvod. Ve 12. minutě se po rychlém protiútoku trefil Zdeněk Linhart. Jihočeši mohli přidat brzy druhý gól, ale Benátův oblouček po Hudsonově přihrávce vystihl brankář Bojčuk. V brance Strakonic zářil brankář Křížek, který několikrát zachránil svůj tým. I díky němu vedla farma po poločase 1:0.

Krátce po startu druhého dějství Arsenal srovnal. Po chybě v rozehrávce skóroval Miloš Gibala. V 58. minutě přišel klíčový moment duelu. Markoviče na hřišti nahradil František Němec. Nadějný forvard skóroval hned dvakrát v krátkém časovém rozmezí. Nejprve v 76. a pak v 80. minutě po individuální akci prakticky rozhodl o výhře Strakonic. Domácí v závěru pouze snížili Jiřím Ježdíkem. Jelikož Gibala z trestného kopu trefil břevno a Musiola vychytal Křížek, připsaly si Strakonice cenné vítězství.