Z hlavního města se českobudějovická juniorka vrátila bez bodového zisku. Byť byli mladíci doplněni o několik hráčů z A-týmu, tak na stadionu Bohemians 1905 prohráli 1:3. Jediný úspěch Dynama zaznamenal po hodině hry Lazar Sajčič.

Domácí sestavu vyztužil zkušený Jindřišek, nastoupilo i několik hráčů z hranice prvoligového A-týmu. Za Jihočechy vyrazili do Prahy i Řezáč, Čermák, Sajčič a Gebert. Od úvodu se hrál bojovný fotbal, který byl skoupý na vyložené příležitosti. Skóre se měnilo poprvé ve 34. minutě, kdy poslal domácí do vedení Peter Horizrál. To bylo z prvního dějství vše, několik nadějných možností Jihočechů nebylo dotaženo do gólového závěru.

Dynamu se nevyvedl úvod druhého poločasu. Michal Vrána podruhé pokořil Luksche a klokani vedli o dvě branky. Hosté nesložili zbraně a půlhodiny před koncem se jim podařilo snížit. Povedenou akci zakončoval Lazar Sajčič a rázem bylo o co hrát. Jihočeši ožili a tlačili se za vyrovnáním. Jenže v 71. minutě je srazil gólem Jan Vetešník a stvrdil tím výhru pražského celku. Dynamo tak podlehlo Bohemians 1:3 a zůstává v tabulce na 12. místě.