Neúspěšně skončil poslední domácí zápas juniorky v této sezoně. Jihočeši i přes několik pendlů z áčka nedokázali držet krok s mladíky brněnské Zbrojovky, s nimiž prohráli 1:4. Jediný úspěch Dynama zapsal v úvodu utkání Puchel, pak začali úřadovat hostující bratři Vintrové - Marek dal dva góly, jeho bratr Ondřej jeden.

Pro poslední domácí zápas sezony juniorka doplnila tým o pendly z áčka – nastoupili Táborský, Řezáč, Vondra, Puchel nebo Pouček. Také Zbrojovka hledala posily v ligovém A-týmu, dorazili Krejčí, zkušený obránce Gomes či bratři Vintrové. Lepší začátek zápasů měli Jihomoravané, kteří v úvodní desetiminutovce měli územní převahu. Výsledkem však bylo jen několik pokusů mimo branku. Dynamo bylo daleko produktivnější. Po Táborského dobré práci se do otevřené obrany vydal Matoušek, správně načasovanou přihrávkou oslovil Erika Puchela, jenž do protipohybu brankáře otevřel skóre. Po vstřelené brance se Jihočeši dostali do aktivity, ale šance na druhý gól nepřicházely.

Naopak Zbrojovka se postupem času dostávala zpět do útočných pozic, domácí obrana příliš nestíhala. Nejprve Ondřej Vintr vyzval ke skórování svého bratra Marka, proti němuž skvěle zasáhl brankář Dubljanič. Pak ale dostal Marek Vintr další přesnou přihrávku, obrana mu dala dostatek prostoru a Vintr nedal domácímu brankáři šanci. Ve Vintrově desetiminutovce mohl brněnský šikula dokonce zvrátit stav na stranu hostí, ale Dubljanič jeho technickou ránu vyškrábl. V závěru úvodního dějství měl nejprve dobrou možnost Pouček, na druhé straně nebezpečně hlavičkoval Vávra. První poločas však skončil nerozhodně.

O poločase Jihočeši prostřídali a zejména absence Řezáče a Puchela byly znát. Zbrojovka stupňovala svůj tlak, Holman s Markem Vintrem se ještě zastřelovali, ale pak Marek Vintr dostal obrovský prostor na hranici vápna, obešel několik obránců a pak chladnokrevně zakončil. Záhy přišel pro Jihočechy další gólový direkt, když Matoušek zahrál ve vlastním vápně hodně nedůrazně a Filip Holman technickou střelou přehodil domácího brankáře.

Českobudějovičtí se nechtěli smířit s nepříznivým výsledkem, Táborský s Poučkem jako nejzkušenější šli příkladem, ale domácí na soupeře neměli. Naopak nezastavitelná dvojice Vintrů přidala další gól, když po přihrávce Marka se prosadil Ondřej Vintr. Pak mohl snížit Táborský, svůj sólový únik chtěl ještě vyšperkovat o přihrávku na Kadlece, kterému ale střelu do prázdné branky sebral sprintující Sedlák. Závěrečná čtvrthodina už se hrála za rozhodnutého stavu. Jihočeši už spíše čekali na závěrečný hvizd, Brňané sice lačnili po dalších gólech, ale pozorný Dubljanič si připsal několik kvalitních zákroků.

Českobudějovičtí tak prohráli s Brnem 1:4. Pro juniorku Dynama to byl poslední domácí zápas. V této sezoně ji v nadstavbové skupině B čekají ještě tři venkovní duely, ten nejbližší ve středu v Olomouci.