Sedm posil z A-týmu měla k dispozici juniorka českobudějovického Dynama, přesto se vrátila z Mladé Boleslavi s prázdnou. Jihočeši za celý zápas příliš neohrozili brankáře Středočechů a domácí měli více ze hry. Jediný gól vstřelil v poslední minutě z penalty po faulu Fryštáka ve vápně Jiří Kateřiňák.

V sestavě Dynama naskočilo hned sedm hráčů z A-týmu, ale ani Fryšták, Novák, Machovec, Funda, Linhart, Hála a Kadula body pro Jihočechy nezajistili. Domácí zahrozili po pár vteřinách, když Kateřiňákovu šanci musel likvidovat Fryšták. Středočeši byli aktivnější a měli další šance, ale Klobása po půlhodině tváří v tvář gólmanovi Dynama neuspěl. Mladá Boleslav měla v první půli územní převahu, ale branku nevstřelila.

Domácí měli i po změně stran navrch, kopali řadu rohů, ale obrana Dynama odolávala. Vše směřovalo k bezbrankové remíze, když přišla 90. minuta. V ní fauloval ve vápně brankář Fryšták a nařízenou penaltu proměnil Jiří Kateřiňák. Dynamo tak ani s řadou pendlů ve městě automobilů nebodovalo.