Také druhé přípravné utkání na soustředění na Kypru Dynamu vyšlo. Jihočeši dokázali otočit vývoj zápasu s FK Rigas FS a díky brankám Granečného a Sivoka vyhrálo 2:1!

Na startu druhého zápasu během kyperského soustředění začali fotbalisté Dynama proti svému soupeři hodně zostra. Vyrukovali s velmi vysokým presinkem, který dělal soupeři velké problémy. Paradoxně to byli ale právě hráči lotyšské Rigy, kteří se dostali hned v šesté minutě hry do vedení. Po rychle rozehraném autu se prosadil Rigou testovaný hráč s číslem 93, jehož totožnost soupeř nechtěl prozradit.

Rychlá branka na nějakou dobu Jihočechy částečně srazila do kolen. Fotbalisté Dynama se sice snažili, drželi balon častěji na svých kopačkách, avšak do zakončení se nedostávali. První opravdu velkou šanci měl ve 29. minutě Mršić, jeho přízemní ránu ale reflexivním zákrokem zneškodnil brankář Kucher. Za Rigu měl v závěru poločasu velmi slibnou šanci také střelec první branky zápasu (hráč s číslem 93), avšak ve velmi dobré pozici zamířil nad bránu.

Vstup do druhého poločasu vyšel Jihočechům dokonale. Hned po rozehrávce Jihočeši vytvořili velké tlak, po kterém Schranz vnikl skvěle do vápna a zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Denise Granečného, který svou první brankou za Dynamo srovnal na 1:1. Hráčům Dynama rázem narostla křídla a Riga se dostala pod drtivý tlak. Hned ve 48. minutě pálil ostře Schranz a gólman Kucher konečky prstů vyrazil na roh.

Zaslouženého obratu se Dynamo dočkalo v 59. minutě, když si na přímý kop Čoliće nejvýše vyskočil kapitán Tomáš Sivok a na jeho přesnou hlavičku neměl gólman Rigy sebemenší nárok. Třetí gól Dynama mohl v 67. minutě přidat výborně hrající Schranz, po přihrávce Brandnera špičkou kopačky usměrňoval balon na přední tyč, avšak gólman Kucher zázračně zakročil. V dalším průběhu hry se hrálo více ve středu pole. Také Riga se dostala do několika zajímavých pozic, avšak gól nevstřelila a Dynamo tak vyhrálo zaslouženě 2:1!

Domácí trenér: "Dnes proti nám stál výborný soupeř. V prvním poločase jsme nehráli špatně, ale ve finální fázi tam bylo až příliš nepřesností. Dostali jsme takový trochu laciný gól, ale i tak jsme tam měli minimálně dvě dobré příležitosti. Ty jsme ale neproměnili. Do druhého poločasu jsme tam dali hráče, kteří naší hru oživili. Celý druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý a spokojený jsem hlavně s výsledkem. V naší hře jsem viděl stále ještě nějaké drobné nedostatky, ale věřím, že to ještě vyladíme. Opakuji, že proti nám stál velmi silný soupeř a výhry si ceníme."