Hodně nepovedená druhá půle vzala juniorce Dynama šance na body proti Jihlavě. Domácí se dostali do vedení díky Bálkovi, po pauze ale obrana Jihočechů hořela a nakonec inkasovala čtyřikrát. Vysočina měla i další šance, černobílí se ze studené sprchy z úvodu druhé půle neoklepali a prohráli 1:4.

Oba celky nastoupily posilněny o několik pendlů. V domácí jedenáctce nastoupili Hajdušek, Dvořák a Buchvaldek, sestavu Jihlavy vyztužili Šourek nebo Přeučil. Jihočeši měli skvělý úvod zápasu. Ve druhé minutě se za obranou zjevil Bálek, ale tváří v tvář brankáře Kotnoura nepropálil. Jeden z obránců vykopl míč na brankové čáře jen k Čadkovi, jehož nepříliš povedenou ránu už tentokrát Lukáš Bálek poslal hlavou do sítě. Pak začali hrát s míčem převážně hosté. Postupně se jejich tlak stupňoval, ale náznaky šancí Vysočiny nebyly dotaženy do úspěšného zakončení. Klíma totiž před Hajduškem dvakrát minul a Přeučilovu střelu gólman domácích vytáhl nad břevno. Jihočeši moc nebezpeční nebyli, snad jen Hron si mohl dát vlastní branku.

Úvod druhé půle byl ze strany Dynama přímo děsivý. Ve 49. minutě Jenne propadl na levé straně, Janoch dal příliš prostoru Jiřímu Klímovi, který srovnal. Záhy Hajdušek skvěle vychytal Štěpánka a Kluzák netrefil míč ideálně před prázdnou brankou, ale hosté nemuseli smutnit dlouho. Přeučil totiž opět využil otevřené obrany Dynama, narazil Bojanu Spirkovskimu, jenž propálil českobudějovického gólmana.

“Průchoďák“ v domácí obraně pokračoval dál a šance Jihlavy neměly konce. V 64. minutě střelu Jakuba Rychetníka po rohu tečoval do sítě Jiří Klíma a žlutomodří se dostali do ještě větší pohody. Snížit mohl Janoch, ale po rohu z jasné pozice minut. Naopak Hajdušek měl plné ruce práce s pokusem Přeučila. Domácí gólman však byl krátký na čtvrtou gólovou situaci, kdy Přeučil přizvedl rohový kop a David Štěpánek z malého vápna neměl problém skórovat. Utkání skončilo na polovině Dynama s výsledkem 1:4.