Úvodní přípravné utkání v novém roce zvládlo Dynamo vítězně. Na umělé trávě na Složišti porazilo druholigové Táborsko 1:0, když se o jedinou branku utkání postaral Ondřej Mihálik. Před odletem na soustředění v Turecku sehrají svěřenci Davida Horejše ještě jeden duel, v sobotu od 11 hodin budou hostit Příbram.

Od úvodních minut dostal v brance příležitost Daniel Kerl, nastoupil také dorostenec Brabec a Nicolas Penner. Jako první se v zápase trefilo Dynamo, kdy se po přihrávce Vaise prosadil Mihálik. Gól ale neplatil, protože skórující hráč stál v těsném ofsajdu. Stejný hráč se ale o několik minut později trefil znovu a tentokrát už branka platila. Benjamin Čolić poslal balon před branku a Ondřej Mihálik usměrnil míč za střídajícího Zadražila - 1:0. Druhou branku se snažil přidat Patrik Hellebrand, ale jeho střela zpoza vápna skončila těsně vedle.

Do druhého poločasu naskočila zcela odlišná jedenáctka, příležitost dostali také mladíci Krch a Hais. Po celou dobu utkání mělo Dynamo více ze hry, v úvodu druhé půle se hrálo výhradně na polovině Táborska. Velmi aktivní byl Emmanuel Tolno, který se dostal také k několika střeleckým pokusům. Další neuznaná trefa černobílých přišla v 65. minutě, protože Hais zakončoval v ofsajdu. Závěr utkání už nic důležitého nepřinesl, Dynamo tak na úvod přípravy slavilo vítězství 1:0.

David Horejš (trenér Dynama): Zápas hodnotím pozitivně, protože jsme mohli protočit všechny hráče týmu. Bylo tedy hodně hráčů, kteří s námi dnes hráli vůbec poprvé. Náš výkon snesl v určitých fázích hry slušné měřítko, nasazení a přístup týmu byl velmi dobrý. Mrzí mě jen to, že jsme nedokázali proměnit více šancí, protože převahu jsme měli velkou. Jsme ale na začátku přípravy, takže z tohoto pohledu může s naším výkonem panovat spokojenost.