Další ze série přípravných zápasů odehráli fotbalisté Dynama v Německu proti rumunskému Vaslui. V zápase s účastníkem Evropské ligy padla jediná branka, kterou rumunští fotbalisté zaznamenali v 78. minutě a vyhráli tak nad budějovickým týmem 1:0.

Třetí přípravný zápas na nový ligový ročník odehráli fotbalisté Dynama České Budějovice v německém městečku Schlesching proti třetímu týmu loňské sezony rumunské ligy FC Vaslui. Zápas proti týmu, který si letos zahraje Evropskou ligu, byl od úvodních minut velmi vyrovnaný a Jihočeši zvládli utkání proti ambicióznímu soupeři se ctí.

Po bezbrankovém poločase fotbalisté rumunského týmu své úsilí zvýšili a v 78. minutě vstřelili jedinou branku utkání, když se prosadil po závaru před budějovickou branku mladík Răzvan Neagu.