Místo zrušeného zápasu s rakouským Hornem odehráli fotbalisté Dynama České Budějovice ve středu odpoledne přípravný zápas proti rezervnímu týmu. V sestavě juniorky se objevila sice i řada hráčů A-týmu, přesto ale zkušenější jedenáctka nezaváhala a tým složený ze základní kostry prvoligového celku zvítězil s přehledem 5:2. Dvě branky vstřelil Václav Mrkvička a jednu přidali Táborský, Dvořák a Poborský. Za juniorku zaznamenali čestné úspěchy Schön a Myšák. Po skončení zápasu se také rozhodlo o tom, že v kádru Dynama zůstane testovaný maďarský gólman Zoltán Miski. Velmi náročný program čeká Dynamo v následujícím týdnu, kdy se svěřenci Františka Cipra představí hned ve třech zápasech během čtyř dnů!
Jihočeši místo zrušeného duelu s rakouským Hornem odehráli modelové utkání na Složišti. Trenér František Cipro ve spolupráci s Karlem Musilem postavil dva týmy složené z hráčů A-týmu a B-týmu a v zápase hraném na klasických devadesát minut se na hřišti objevili téměř všichni hráči klubu.

V utkání se objevil i rekonvalescent Jaroslav Černý, který před měsícem prodělal chirurgický zákrok. Naopak chyběl opět stoper Roman Pivoňka..

Hrstka nejvěrnějších diváků se dočkala řady pěkných kombinačních akcí a nechyběly ani góly. Střelcem dne byl útočník Václav Mrkvička, který se trefil dvakrát. K vidění byla i nádherná individuální akce Karla Poborského, který přešel přes pět hráčů a následně svou akci zakončil gólem za záda bezmocného Vladana Vršeckého.

Ohlasy trenérů

František Cipro: "Díky tomu, že Horn zápas zrušil, mohli jsme alespoň hrát na přírodní trávě. A nebyl to vůbec špatný fotbal. Chvílemi se hrálo i v patřičném tempu a nechyběly ani pěkné akce."