Po bezbrankové první půli se s góly roztrhl pytel a diváci na Složišti se dočkali hned pěti tref. Bohužel, tři přišly do branky Dynama, tudíž si Východočeši odvezli plný počet bodů. Za Dynamo se trefili Marek Kalousek a Jakub Pařízek. V dalším kole hrají dorostenci na hřišti Teplic.

První poločas moc fotbalové krásy nenabídl. K vidění nebyla žádná branka a i šancí bylo pomálu. Hrálo se především bojovné utkání, kdy mírně navrch měli Pardubičtí. Ve čtrnácté minutě se do vápna dostal Bureš a Janáček jeho střelu na přední tyč rychle vyboxoval. Ještě větší šanci měl deset minut před koncem půle kapitán Šafařík. Na levé straně se uvolnil jeden z hostů, předložil spoluhráči míč před prázdnou branku, jenže ten zakončil nepřesně.

Do druhé půle udělal trenér Švantner jednu změnu, ale ani ta nepřinesla lepší obraz hry z pohledu domácích. Gólový účet otevřel v 62. minutě Vojtěch Bureš. Po zmatcích ve vápně Dynama se z voleje nekompromisně trefil k tyči - 0:1. Další góly padaly v posledních deseti minutách. V 83. minutě navýšil vedení Pardubic znovu Bureš, když se trefil do odkryté branky - 0:2. Snížení přinesl Marek Kalousek, když se dokázal o tyč trefit v těžké pozici - 1:2. Domácí vsadili vše dopředu a Pardubice trestaly. Bureš našel střídajícího Stýbla, který neměl těžkou pozici - 1:3. V závěru ještě snížil Pařízek, ale na body to domácím nestačilo. Pardubice zvítězily 3:2.