Svěřenci Františka Cipra si v neděli odskočili do Mladé Boleslavi, kde si zpestřili přípravu s místním prvoligovým týmem. V utkání byli domácí sice aktivnějším týmem, přesto si pomyslné tři body za vítězství 1:0 odvážejí Jihočeši, jejichž jedinou branku vstřelil ve 29. minutě po přihrávce Poborského útočník Petr Faldyna.
Trenér František Cipro v posledních zápasech stabilizuje sestavu a i v zápase v Mladé Boleslavi na hřiště poslal co nejsilnější sestavu, která se asi bude hodně podobat té, ve které Jihočeši nastoupí za tři týdny na hřišti Viktorie Žižkov v rámci 16. kola druhé ligy. Na pravém kraji obrany se opět objevil Jaromír Plocek, ve středu obrany spolu se Skálou nastoupil Mezlík, v základu byl i reprezentant Karel Poborský a na hrotu útoku operovala dvojice dlouhánů Mrkvička – Faldyna.

První šanci si vytvořili hosté, když se do dobré pozice propracoval Vozábal. S jeho pokusem si ale domácí gólman Kučera bez problémů poradil. Na konci první půlhodiny se Jihočeši dokonce radovali z gólu, když se po perfektní přihrávce Poborského střelou podél brankáře prosadil Petr Faldyna. První poločas se nesl ve znamení šancí Dynama. Ve 35. minutě se po zaváhání obránce Brezinského dostal do zakončení opět Faldyna, střela mu ale nesedla a mezi tři tyče se nevešla. Tři minuty před koncem si první velkou šanci vypracoval i domácí celek, hlavičkový pokus Brezinského po přímém kopu Rychlíka ale skončil pouze na tyči Filipkovy branky.

Ve druhém poločase byla převaha domácího celku znatelnější a vypracoval si i o poznání více brankových příležitostí. V 54. minutě po Rychlíkově centru Kyselovu hlavičku z malého vápna bravurně vyrazil Filipko a vyražený míč napálil Vít do brankářovy náruče. O dalších deset minut později střílel nebezpečně Vaculík, avšak jeho pokus skončil mimo. V 70. minutě domácí celek zahrozil rychlým brejkem, střela Matějovského po přihrávce Kuliče přeletěla ale břevno. O minuty později dal o sobě poprvé výrazněji vědět nový hráč Boleslavi Ordoš, který ideálně nalezl nabíhajícího Kuliče. S jeho dobrou střelou si ale brankář Filipko opět skvěle poradil.

V 75. minutě se po delší době ukázali i hosté, po centru agilního Němce zakončoval těsně nad hlavou Mrkvička. V poslední desetiminutovce si tato dvojice úlohy vyměnila, ovšem Kučera Němce nadvakrát vychytal. K vyrovnání se v samém závěru zápasu dostal málem Ordoš, k hlavičce se ale po centru Matějovského ve vápně neprobil.