V posledním kole základní části juniorské ligy mladíci Dynama remizovali s Hradcem Králové 2:2. Jihočeši dobře začali a po gólu Šplíchala vedli. Pak ale hosté krásnou ranou Petříka srovnali a v nastavení z přísné penalty skóroval Zorvan. Z podobně přísného pokutového kopu v závěru vyrovnal Řezáč, a tak se oba celky rozešly smírně.

Sestavu juniorky doplnili z A-týmu Řezáč, Šplíchal a Fišl, hradečtí dorazili k důležitému utkání i se Zorvanem či Janouškem. Votroci totiž hráli o tři body, které by jim zajistily postup do části vítězů Juniorské ligy. Lépe ale začali svěřenci Jaromíra Plocka. Ve čtvrtém minutě dostihl dlouhý aut Kalousek, ostrým centrem našel nabíhajícího Martina Šplíchala, jenž balon dotlačil do sítě. Domácí pokračovali ve svěžím výkonu a soupeře přehrávali. Zajímavě zakončovali Řezáč či Pouček, ale druhou branku se jim vsítit nepodařilo. Ve 34. minutě přišla z ničeho nic hradecká gólová odpověď. Jakub Petřík dostal hodně prostoru, zhruba ze třiadvaceti metrů vypálil a krásnou ranou o břevno nedal Lukschovi šanci. Do pauzy se černobílí mohli do vedení vrátit, ale Šplíchal z úhlu Macha nepropálil. Zásadní moment přišel v nastavení prvního poločasu, kdy po rohu odpískal sudí Matějček hodně přísnou penaltu, po níž Filip Zorvan strhl vedení na stranu hostů.

I úvod druhého dějství se černobílým povedl. Slušnou možnost měl Šplíchal, ale z úhlu ani tentokrát neuspěl. Netrefil se ani Řezáč po sklepnutí Matouška. Hradec zodpovědně bránil a příležitostně vyrážel do brejků. Po jednom z nich měl Soukeník zajímavou příležitost ale Luksch jej vychytal. Domácí mladíci bojovali, ale proti urostlým zadákům soupeře se vzduchem neprosadili a po zemi to taky nešlo. Až v 84. minutě po další sporné penaltě vyrovnal z penalty Michal Řezáč a oba celky se tak rozešly smírně 2:2.