Bez bodového zisku se z hřiště severočeského Jablonce vracejí junioři českobudějovického Dynama. V hodně okleštěné sestavě tým trenéra Plocka na posílený Jablonec nestačil a prohrál 0:4.

Hosté dorazili na sever Čech posílení pouze o Poučka, ve hře se od druhého poločasu po zranění objevil Kadula. Premiéru v juniorce si odbyly brankář Dubljanič, dále také Martinec a Vávra. Naopak domácí jedenáctku vyztužili brankář Hanuš, již ostřílenější Kubista, Schön, Breda či Piroch. A byl to právě Jiří Piroch, který už ve 4. minutě otevřel skóre. Domácí od úvodu nastoupili na oslabené Jihočechy a Piroch se prosadil hlavou po rohovém kopu. Pak měl domácí řadu velkých šancí, ale Schön zahodil, co mohl, a nebo se při své premiéře překonával brankář Dubljanič. I on však byl krátký na akci z 21. minuty, kdy po rychlé přihrávce zametl míč do branky Jan Landfeld. Pak tempo Jabloneckých trošku opadlo a i Dynamo se občas přihlásilo o slovo. Třicátník Hanuš v domácí svatyni však mohl povětšinou zůstat v klidu. Klid dodal celému severočeskému celku dvě minuty před poločasem Dominik Pleštil, jenž uzavřel skóre prvního poločasu na 3:0.

Ani po pauze se obraz hry příliš nezměnil. Severočeši byli aktivnější a šli si pro první vítězství v nadstavbové skupině B juniorské ligy. Naopak černobílí ani přes veškerou snahu se kontaktního gólu nedočkali. Naopak Mišo Dubljanič v hostující brance si připsal řadu těžkých zákroků. I on však po hodině hry kapituloval, když první střelu zblízka ještě reflexivně vykopl, na dorážku Patrika Schöna už však byl krátký. Následně měl Schön ještě další tutovky, ale Dubljanič mu skórovat podruhé nedovolil. Tempo hry mírně opadlo, o vítězi bylo jasno. Zkorigovat stav mohl střídající Kadula, ale svůj comeback si ani v jednom ze dvou případů gólově neosladil. Dynamo tak prohrálo v Jablonci 0:4 a Severočeši se v tabulce bodově dotáhli právě na Dynamo.