První porážku v nadstavbové části utržila českobudějovická juniorka, která prohrála na hřišti pražské Slavie 0:6. I přes neúspěch zůstává tým Jaromíra Plocka na druhé příčce nadstavbové části Juniorské ligy.

Jihočeši tentokrát nastoupili bez pendlů z A-týmu, domácí měli v sestavě zkušené fotbalisty jako Podrazkého či Alvira. O něco aktivněji vstoupili do zápasu sešívaní, kteří v jedenácté minutě otevřeli skóre. Po šikovné narážečce na hranici vápna se do palebné pozice dostal Farid Nabiyev a na jeho křížnou ránu Luksch nedosáhl. O pět minut později bylo pro hosty ještě hůř, když z pokutového kopu za pomocí obou tyčí překonal Luksche Marko Alvir. Slávisté byli nesmírně efektivní. O pět minut později přišel další rychlý útok, který tentokrát bezpečně zakončil Michal Vaněk. Do poločasu už se skóre nepohnulo. Luksch několikrát zachránil hosty před dalšími góly, zaskočení Jihočeši se do souvislého tlaku nedostali.

Ani po přestávce se poměry na hřišti příliš nezměnily. Aktivní Pražané diktovali tempo hry a Jihočeši se jen výjimečně dostávali do ofenzivy a šancí. Sešívaní připravili ve zbytku zápasu ještě tři gólové údery. Nejprve šikovnou tečí počtvrté pokořil Luksche Farid Nabieyv, o dalších deset minut později skóroval po další rychlé akci Michael Hönig a gólový účet utkání uzavřel deset minut před koncem střídající Kristijan Trapanovski. Jihočeši tak prohráli v Praze 0:6.