Těžkou práci měla juniorka kombinovaná s dorostem proti nabité Spartě. Hosté posílení o Karavajeva či Juliše hru jasně kontrolovali a nakonec uštědřili Jihočechům sedm branek. Sám Lukáš Juliš skóroval čtyřikrát. Pro tým trenérů Vlčka a Lengyela je nepříjemné kromě porážky i zranění Tomka a Kapuscinského.

Zatímco domácí nasadili pouze hráče z juniorky či dorostu, Pražané přivezli na jih Čech i pendly z áčka Karavajeva či Juliše. I vzhledem k rozložení sil se od začátku hrálo dle sparťanských not. Už během úvodních deseti minut se dvakrát ve stoprocentní šanci zjevil Juliš, jednou trefil břevno, podruhé jej vychytal Coufal. V 11. minutě už se Lukáš Juliš dočkal, když Řehoř ve vápně fauloval Traorého a Juliš nařízenou penaltu suverénně proměnil. Po chvíli už to bylo o dvě branky, když Mareček vracel míč do šestnáctky, kde jej pohotový Youssouf Dao usměrnil mimo dosah Coufala.

Za dvě minuty už to bylo 0:3 a znovu se zapsal mezi střelce Youssouf Dao. Tentokrát měl situaci jednoduchou, Juliš mu míč připravil před prázdnou branku. Tempo hry pak trochu opadlo, sparťané kontrolovali hru. Tým trenéra Horňáka brzy přidal čtvrtý zásah, když zafungovala spolupráce ze sparťanského áčka. Karavajev nacentroval přesně na volného Lukáše Juliše, který uklidil míč pod břevno. Do přestávky měli Letenští ještě několik slibných šancí. Matoušek trefil z přímého kopu tyč, proti střelám Traorého, Daa a znovu Matouška se vytáhl gólman Coufal.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Pražené ve volném tempu kombinovali na polovině soupeře a průběžně přidávali další zásahy. Při chuti byl hlavně Lukáš Juliš, který ve 48. minutě utekl všem a tváří v tvář Coufalovi zkompletoval hattrick. Pak se to samé mohlo povést Daovi, ale zblízka brankáře Dynama neprostřelil. Pěknou fotbalovou akci předvedl po hodině hry Baba Lamine Traore, jenž dostal dlouhý míč doleva, navedl si jej na střed a krásnou střelou do šibenice zapsal šestý gól.

Po pondělním výkonu na Složišti se na čelo tabulky střelců Juniorské ligy dotáhl Lukáš Juliš, protože v 69. minutě zaznamenal svůj čtvrtý gól v utkání. Karavajev zkusil přehodit Coufala, ten vytáhl jeho oblouček jen k Julišovi, který dotlačil balon do sítě. Pak měli hosté ještě další možnosti, ale gól už nepadl. Další góly nepřidali Dao či nedůsledný Juliš. Kaňkou na závěru zápasu bylo vážné zranění Tomka, pro kterého jela po zákroku Kouyateho sanitka. Juniorka Dynama tak na tu sparťanskou nestačila, prohrála 0:7.