Zápas na hřišti Bohemians 1905 začal obdrženým gólem hned v 5. minutě, budějovická Juniroka ale zvládla zareagovat a během prvního poločasu nastřílela do brány domácích 3 góly. O ty se postarali Roman Wermke, Lukáš Bálek a Petr Pasecký. Čtvrtý gól přidal Roman Wermke Bohemians na rozloučenou v 90. minutě.

Utkání začalo slibněji ze strany domácí Bohemians, která se uvedla hned v 5. minutě gólem po standardní situaci. V prvních minutách zápasu byli domácí jasně aktivnějším celkem, který na Dynamo vytvářel znatelný tlak. Hosté se ale zvedli a pustili se do útočné hry, kterou započal Wermke s Paseckým. Ani jeden se ale netrefil do brány domácích přesně. Roman Wermke svou reputaci obratem vylepšil - zvládl perfektně zpracovat centr a svou střelou do brány Bohemians srovnal stav utkání ve 24. minutě na 1:1. Byť se domácí junioři snažili odpovědět protiútokem, byla to právě jejich brána, kam mířil další gól. V 31. minutě Lukáš Bálek překopl domácího brankáře a rázem se Dynamo dostalo do jednobrankového vedení. Domácí se nestihli včas rozkoukat, když zvýšil pro hostující Budějovice Petr Pasecký svou ránou k tyčce. Psala se 35. minuta a stav zápasu byl úplně opačný, než by se ze začátku mohlo zdát. Velké nabuzení hostů bylo znatelné až do konce prvního poločasu. V další šanci se ocitl Vaněk, ale jeho střela trefila jen boční síť. Stav na konci poločasu byl pro domácí nepříjemný - 1:3.

Tým Bohemians byl před druhým poločasem trojnásobně obměněn, ale viditelnou změnu k lepšímu to nepřineslo. Domácí se sice tlačili do útoku, obrana Budějovic byla ale pohotová a nedovolila žádný větší průnik pražského soupeře před svou bránu. I tak se Bohemians ve druhé půli utkání jevila aktivněji a o něco bojovněji. Nic to ovšem nezměnilo na výsledku zápasu. Ba naopak. V 90. minutě přidal čtvrtý gól pro Dynamo znovu Roman Wermke. Juniorka Dynama tak vyhrála své venkovní utkání s Bohemians 1905 4:1!