Juniorka Dynama si připsala druhé vítězství v sezoně. V utkání 5. kola Juniorské ligy Jihočeši na domácím stadionu na Střeleckém ostrově vysoko přestříleli Teplice 4:0. Střelcem zápasu byl dvougólový Michal Repa, po jedné brance přidali Javorek a Kabele.

Fotbalisté juniorky Dynama zvládli třetí domácí zápas letošní sezony v Juniorské lize na výbornou. V zápase proti Teplicím byli v celém průběhu utkání lepší a zcela po zásluze vyhráli vysoko 4:0. První branku Dynama vstřelil v 26. minutě po přihrávce Cihláře parádní ranou Jakub Kabele. Další gól mohli Jihočeši přidat o šest minut později, kdy se hostům nepovedlo zahrávání rohového kopu a po rychlém brejku v podání Petra Javorka pálil z pravé strany těsně mimo Cihlář.

Po změně stran zvýšili rychle fotbalisté Dynama na 2:0, když Cihlář vrátil povedenou přihrávku Petru Javorkovi, který po centru z pravé strany zvýšil pohodlně hlavou na rozdíl dvou branek. V dalším průběhu hry nebylo ani jedno z mužstev výrazně aktivnější. Jihočeši v pohodě drželi dvoubrankové vedení a soupeři toho moc nedovolovali.

K další změně skóre došlo v 70. minutě. Z levé strany přihrál zpětně do pokutového území Jiří Funda a přestože Michalu Repovi rána příliš nesedla, skončila za zády brankáře Lukáče. Hned o čtyři minuty později vedlo Dynamo již 4:0, když se tentokrát Michal Repa trefil již parádně. Ve zbytku zápasu Jihočeši svého soupeře do šance nepustili a po zásluze utkání dotáhli do vítězného konce.

Martin Vozábal (trenér Dynama): "Zápas se mi samozřejmě hodnotí dobře. Byli jsme jednoznačně lepší a vyhráli jsme zcela zaslouženě. Kluci hráli aktivně, v pohybu, hodně trpělivě a čekali na šance. Ty přišly a dokázali jsme je proměnit. Teplice naopak prakticky šanci neměly. Nastoupil za nás Petr Javorek, který samozřejmě naší hře hodně pomohl a to nejen proto, že vstřelil gól. Jsem rád, že ze nás mohl nastoupit a že ukázal, že je po dlouhém zranění připravený i pro A-tým."