Příjemné loučení s podzimem prožila českobudějovická juniorka. Ta v 19. kole Juniorské ligy vyhrála na hřišti posledního Znojma vysoko 4:0 a připsala si tři body po deseti zápasech. Dvěma góly se na výhře podepsal Pasecký, po gólu přidali Funda a Křiváček. Zimu tak stráví Jihočeši se třinácti body na patnáctém místě tabulky.

V sestavě Dynama se z pendlů objevili Funda, Řezáč a Hajdušek. Začátek zápasu byl vyrovnaný, postupem času ale převzali iniciativu hosté. Nejprve pálil těsně vedle Bálek a v 18. minutě už se Jihočeši radovali, když technická střela Jakuba Křiváčka zapadla do sítě. Tlak Dynama pokračoval a druhý gól visel ve vzduchu. Přišel ve 26. minutě, kdy se nádherným halfvolejem trefil Jiří Funda. Českobudějovičtí byli nadále lepší a domácí gólman Konvalinka musel být ve střehu. Ale proto, že si poradil i s ránou Křiváčka, tak Znojmo prohrávalo po půli jen o dva góly.

Jihomoravané o poločase třikrát vystřídali a jejich hře to prospělo. Najednou byli nebezpečnější a dvakrát zahrozil Bogner - nejprve však branku minul a poté mu gól sebral konečky prstů gólman Hajdušek. Klid na kopačky Dynama přinesl až střídající Petr Pasecký, který dostal pět minut po svém vstupu na hřiště míč v šestnáctce a poradil si na výbornou. Už značně prostřídané jedenáctky si byly vědomy výsledků zápasu a duel se spíše dohrával. Domácí se snažili o snížení, ale Holčapek v šanci selhal. Necelých deset minut před koncem navíc přidal čtvrté gólové razítko na výhru Jihočechů Petr Pasecký, jenž z předbrankového prostoru vstřelil svůj druhý nedělní gól. Dynamo tak vyhrálo ve Znojmě 4:0.