Sedmé kole Juniorské ligy se Dynamu vůbec nevydařilo a svěřenci Jiřího Lercha prohráli v Teplicích 0:5.

K sedmému kolu Juniorské ligy vyrazili Jihočeši do Teplic se čtyřmi náhradníky ze sobotního utkání áčka v Sokolově. Přesněji tedy v základu nastoupili Filip Vaněk, Kamil Hajdušek, Petr Pasecký a Jan Hála. Po pomalejším rozjezdu utkání se Severočeši nenápadnou akcí dostali do vedení. V 18. minutě přišel rychlý brejk Teplic zakončený Výborným a Hajdušek musel lovit míč ze své sítě poprvé – 1:0. Po první vstřelené brance se hra přitvrdila na obou stranách a sudí Berka musel udělat jak domácím, tak hostům žlutou kartu. Favorizované Teplice přidaly druhou branku o čtrnáct minut po prvním gólu. Další rychlý brejk se dostal až před Hajduška, kde byl nejlépe postavený Výborný a bylo to 2:0. První poločas svěřencům Jiřího Lercha vůbec nevyšel a do kabin odcházeli za stavu 2:0 pro Teplice.

Druhá půle byla ze strany Dynama ještě horší a Jihočeši inkasovali hned třikrát. Dva slepené góly střídajícího Banjace z 59. a 63. minuty rozhodly o tom, že si juniorka odveze debakl. Poprvé se prosadil po centru z pravé strany – 3:0. O čtyři minuty později se prosadil přesnou střelou placírkou – 4:0. Jihočechům se nedařila žádná herní činnost, soupeř jej značně přehrával. Pramenila z toho i pátá branka v síti Dynama, kterou vsítil Bílek - 5:0.