Také ve druhém jarním zápase juniorka Dynama obstála. Po úvodní výhře nad Slavií tentokrát Jihočeši sice nebodovali, ale proti pražské Dukly sehráli rovnocennou partii. Domácí odskočili v první půli, Dynamo dokázalo po pauze dvakrát snížit, ale na vyrovnání nakonec už nedosáhlo.

Jihočeši dorazili do Prahy v podobné sestavě, v níž v prvním jarním kole doma udolali Slavii 1:0. Na Julisce padalo daleko více branek. Úvod zápasu tomu však nenasvědčoval. Hrálo se hodně ve středu hřiště a na první šanci prokřehlí diváci dlouho čekali. Pražané si důležitý náskok vytvořili v rozmezí tří minut. Nejprve ve 22. minutě otevřel skóre Ondřej Ullman a o chvíli později jej napodobil Štěpán Krunert. Dynamo bylo zaskočené a do šancí se moc nedostávalo. Dukla si pohlídala do poločasové přestávky dvougólový náskok.

Po pauze už do hry nenaskočil obávaný střelec Hadaščok. Hosté se krátce po startu druhého dějství dostali na dostřel soupeři. Snížit se podařilo Adamu Bouguetoutatovi a opět bylo o co hrát. Dukla však měla opět připravenou odpověď, když klid na domácí kopačky vrátil David Burget. Tým trenéra Plocka se nevzdal a ještě se mu podařilo snížit. Autorem branky na 2:3 byl Martin Lindák, který vnesl naději do hostujícího týmu. Dynamo se tlačilo za vyrovnáním, ale poslední slovo měli domácí. Vojtěch Kolman deset minut před koncem pečetil výhru Dukly 4:2.