V 18. kole zajíždělo Dynamo PCO na palubovku FTZS Liberec. Nemocemi a zraněními zdecimovaný jihočeský celek držel se soupeřem dlouho krok a díky hattricku Ondřeje Hačky dokonce i dvakrát vedl o dvě branky. Ze severu Čech však nakonec odjel bez bodu, když se hattrickem v domácím dresu zase blýskl Šisler!

Jihočeši do Liberce dorazili díky četné marodce v hodně okleštěné sestavě. Úvod měli sice navrch domácí, byli více na balónu, ale ve 3.minutě šli do vedení hosté. Individuální akci předvedl Ondřej Hačka a střelou za brankovým územím poslal hosty do vedení. O další tři minuty bylo pro hosty ještě veseleji. Opět Ondřej Hačka využil po přihrávce Slámy volného prostoru a tečovanou střelou dal hostům dvoubrankový náskok. Bohužel za minutu domácí snížili po rychlém rozehrání standardní situace. Poločasové vedení hosté už udrželi, i když měli několik možností svůj náskok navýšit.

Druhý poločas se odehrával ve stejné režii. Domácí mocně útočili, hosté pozorně bránili a čekali na rychlý protiútok. Ten přišel ve 25.minutě, hattrick završil hostující Hačka, který proměnil samostatný unik proti domácímu brankáři. Hned za minutu se domácímu Bínovi podařilo snížit na 2:3 a za další dvě minuty bylo vyrovnáno. Hostující Hrbáč vypíchl míč domácímu hráči,ale odražený balón napalil téměř z poloviny hřiště a překvapil tím všechny. Ve 36.minutě domácí dobře zakombinovali a domácí Šisler střelou ze střední vzdálenosti poslal domácí poprvé do vedení. Konečnou podobu výsledku dal opět Šisler, který touto brankou završil svůj hattrick. V závěru se hosté snažili o korekci výsledku, ale výsledkem byla pouze červená karta hostujícího Dominika Hrice, který viděl po faulu na domácího brankáře žlutou kartu. Jelikož to byla už druhá, dohrávali hosté závěrečných několik sekund ve třech hráčích.

V příštím kole se DYNAMO PCO utká ve velmi důležitém utkání proti týmu České Lípy. Zápas se odehraje v neděli 1.3. 2020 v hale Lokomotivy ČB.