Těsnou porážku si připsala juniorka Dynama v zápase proti Bohemians. Ve značně omlazené sestavě se mladíci Jihočechů srdnatě rvali o alespoň remízu, jenže Pražané získali plný počet bodů díky brzké brance ze třetí minuty. V dalším kole hostí juniorka Liberec.

Ve značně omlazené sestavě nastoupilo Dynamo do utkání na půdě pražských Bohemians. V základní jedenáctce černobílých se objevilo hned pět starších dorostenců. Úvod utkání vyšel domácímu týmu na jedničku. Už ve třetí minutě se mohli radovat z první branky zápasu. Přesnou střelou se trefil Vojtěch Brak - 1:0. Po inkasované brance drželi míč častěji na kopačkách Jihočeši, ale k přímému ohrožení Šrámkovy branky mockrát nedocházelo. To ve čtrnácté minutě se ke střele dostali domácí, ale talentovaný Matěj Luksch zasahovat nemusel. Za tři minuty už musel likvidovat střelu jednoho z domácích fotbalistů, ale byl včas na správném místě a míč lapil. Bohemians byli ve střelbě pilnějším týmem a po dvaceti minutách musel Luksch vytáhnout těžkou střelu na roh. V závěru poločasu se o střelecký pokus postaral jeden z Českobudějovických, ale ani tentokrát nemusel brankář Šrámek zasahovat.

Do druhého poločasu udělal trenér Jiří Vlček jednu změnu. Jiřího Grigeru nahradil Kryštof Kadlec. Ani on však s nepříznivým výsledkem nic neudělal. Na začátku druhé půle mělo Dynamo možnost standardní situace, ale ta se nakonec obešla bez zakončení na branku. Na druhé straně měli Bohemians možnost rohového kopu, po kterém taktéž nedošlo ke střele na hostující svatyni. V 68. minutě vybojovalo Dynamo volný přímý kop. Po střele jednoho z hostů musel zasahovat Šrámek a Budějovičtí nebyli daleko od vyrovnávací branky. V závěru se Jihočeši ještě snažili alespoň o vyrovnání, ale domácí si závěr utkání zkušeně pohlídali a získali plný počet bodů.