Skvělé jarní tažení juniorky pokračuje! Mladíci Dynama vyhráli tři ze čtyř jarních duelů, po skalpech pražských "S" si Jihočeši vyšlápli i na favorizovanou Mladou Boleslav, kde vyhráli po gólech Matouška a Kočího 2:0.

Jihočeši dorazili do města automobilů i s Řezáčem či Šplíchalem a od úvodu se prezentovalo poměrně aktivním výkonem. Po sedmi minutách měl slušnou příležitost Kalousek, ale těsně minul mladoboleslavskou branku. Záhy pálil nebezpečně Pouček, ale domácí brankář si poradil. Zahrozili i domácí, Tatajev ale minul branku zhruba z deseti metrů. Hrál se velice záživný fotbal, oba celky měly několik možností otevřít skóre. Diváci se však úvodní branky v prvním poločase nedočkali. Šplíchal totiž své sólo gólem nezakončil, při technické střele v závěru poločasu jej vychytal Stejskal a na druhé straně podržel Dynamo několikrát brankář Luksch. Jako například při šanci Šimona.

Vyrovnaný byl i vstup do druhého dějství. Blízko vedení byli Středočeši v 53. minutě, kdy po Novákově centru zakončoval Vejr těsně nad, míč možná i lehce zasáhl brankovou konstrukci. Domácí Novák byl hodně při chuti a Luksch se musel mít na pozoru. Jedno z jeho zakončení nadvakrát zachraňoval těsně před brankovou čarou. O něco aktivnější byla Mladá Boleslav, ale jak čas plynul, zdálo se, že gól nepadne. Vše ale změnila 77. minuta a chyba domácích, po níž otevřel skóre Jakub Matoušek. Uběhlo jen pět minut a vedení hostů bylo dvoubrankové. Na centr si ve vápně počíhal Lukáš Kočí a zblízka pokořil Stejskala. A pak už to byla jen hitparáda zákroků Matěje Luksche. Domácí nic nevzdali a hnali se za vyrovnáním, ale Luksch zavřel svoji branku na petlici a odmítl boleslavským střelcům otevřít. I proto Dynamo vyhrálo v Mladé Boleslavi. 2:0!