Ligoví fotbalisté Dynama vyhráli ve středečním přípravném zápase nad divizním celkem Třeboně 1:0, když se o jedinou branku zápasu postaral svým druhým gólem v přípravě Tomáš Stráský. Za budějovický tým nastoupil pouze jediný zahraniční testovaný hráč Mihajlo Dobrasinovic.

Trenér Dynama Jaroslav Šilhavý dal v zápase proti Třeboni příležitost především kmenovým hráčům klubu. V zahajovací sestavě se objevil pouze jediný zahraniční hráč Mihajlo Dobrasinovic, který odehrál první poločas na postu levého záložníka. Ve druhém poločase kouč Šilhavý vystřídal sedm fotbalistů, mezi kterými již nebyl žádný další testovaný hráč.

Fotbalisté Budějovického celku měli od úvodních minut územní i herní převahu, do šancí se ale příliš nedostávali. První vážnější příležitost si vytvořili až v 19. minutě a hned z toho byl gól. Po pěkné kombinaci středem hřiště se po přihrávce Dobrasinovice prosadil svým druhým gólem v přípravě Tomáš Stráský. Domácí fotbalisté si za celý první poločas šanci nevytvořili, brankář Pavel Kučera musel řešit pouze jediný závar v pokutovém území, který ale brankou neskončil. Za Dynamo se zkoušel střelami ze střední vzdálenosti prosadit Černák, ani jeden z jeho dvou pokusů ale mezi třemi tyčemi neskončil.

Druhý poločas přinesl podobnou podívanou jako ten první. Fotbalisté Dynama i po vystřídání kontrolovali hru, avšak do šancí se nedostávali. Naopak to byli domácí, kterým se málem podařilo vyrovnat. Již překonaného brankáře Křižka ale zachránilo břevno. Budějovičtí fotbalisté předvedli jednu pohlednou akci, po které Mach předložil míč Ondráškovi, ten ale nedokázal v rozhodující chvíli efektivně zakončit. Ligoví fotbalisté tak nad divizním soupeřem vyhráli hubeným výsledkem 1:0.