České Budějovice se v prvním utkání na soustředění v tureckém Beleku střetly s polskou Koronou Kielce, která se v polské Ekstraklase nachází ve spodních patrech tabulky. Dynamo dokázalo skórovat už v prvním poločase, branka Šiguta ale nebyla uznána. Fotbalisté v bílých dresech se však dočkali ještě jednou, a to čtvrt hodiny před koncem utkání, když se prosadil Vojtěch Hora a zařídil tak svému týmu na úvod soustředění jednogólové vítězství.

Dynamo vstoupilo do utkání aktivně, hned od úvodních minut měl balon více na kopačkách právě jihočeský celek, hosté se ale snažili hrozit z brejků. Jeden takový měli fotbalisté polského týmu v 10. minutě, když se jeden z hráčů Korony dostal ve vápně ke střele a orazítkoval pravou tyč Janáčkovy branky. Ve 13. minutě se krásně až do vápna prokličkoval Musa Alli, předložil balon před bránu Ondráškovi, jehož šanci gólman Korony vyrazil před sebe a tam už číhal Samuel Šigut, který balon dopravil do sítě. Branka ale nebyla uznána. Pomezní rozhodčí zvedl praporek, neboť měl být Musa Alli s balonem už za brankovou čarou.

Minutu po této sporné situaci se asi pět metrů za hranicí velkého vápna dostal ke střele Suchan, jeho pokus ovšem brankář Forenc vyrazil na rohový kop. Domácí celek, kterým byl pro toto utkání uveden polský tým, se před brankáře Janáčka dostával pouze ojediněle, zato na druhé straně se po půl hodině hry dvakrát do akce dostal Sladký. Nejprve k němu po rohovém kopu na zadní tyči propadl míč a jeho následný projektil byl zblokován na další roh. Chvíli poté dobře utekl po pravé straně, odcentroval, balon se však nesl do branky a brankář Forenc musel míč vyrazit na další rohový kop. První poločas skončil bezbrankovým stavem.

Do toho druhého poločasu nastoupily České Budějovice bez jediné změny v sestavě a hned ve 49. minutě přišlo nebezpečí ze strany hráčů Korony. Jeden z nich vyslal směrem k Janáčkově brance dělovku, ta ale mířila nad branku českobudějovického brankáře. Průběh druhého poločasu odpovídal tomu prvnímu, Dynamo hrálo více s balonem, bylo na tom pohybově lépe a snažilo se vytvářet si šance, naopak polský mančaft chodil do kontrů. V 66. minutě Musa Alli vybojoval standardní situaci, ke které se postavil Suchan a jeho následná zakroucená rána zaplavala těsně nad břevno.

To bylo také to poslední, co tito hráči na hřišti předvedli. Trenéři Dynama v 68. minutě vystřídali osm hráčů, na place zůstali Janáček, Nikl a Trummer. Neuběhlo ani deset minut a právě střídající hráči krásně sehráli akci na pravé straně, kterou zakončoval Vojtěch Hora. Osmančík dobře hlavou získal balon, kterého se zmocnil Skalák, ten posunul znovu na Osmančíka, jeho pobídku si na zadní tyči našel právě Vojtěch Hora a hlavou usměrnil míč do sítě, 1:0 pro Dynamo! V 83. minutě se Jihočeši mohli radovat podruhé, jejich tutovku ale skvěle zlikvidoval Forenc. Na konci duelu ještě zpoza vápna střílel Hora, branku ale těsně minul. Nic dalšího se už v zápase nestalo a České Budějovice tak zvítězily 1:0.