Nebýt těch posledních patnácti minut, byla by to premiéra na jedničku. V prvním přípravném utkání Dynamo prohrálo s prvoligovou Jihlavou 2:4, když dvakrát vedlo po gólech Jakuba Peška. Celek z Vysočiny však v obou případech dokázal vyrovnat a nakonec utkání domácí v závěru také otočili. Druhý duel se hraje od 13 hodin.

Do prvního ze dvou středečních přípravných duelů mezi Dynamem a Jihlavou premiérově v černobílém dresu zasáhl Filip Hašek, premiéru v A-týmu si odbyli mladíci Šplíchal s Pařízkem. Úvodní desetiminutovka patřila jednoznačně hostům. Jihočeši byli aktivnější a soupeře takřka nepustili přes polovinu. Výsledkem převahy byla vedoucí branka, kterou obstaral v 5. minutě Jakub Pešek. Po čtvrthodině mohlo být z čista jasna srovnáno, ale Urblik dalekonosnou střelou jen označkoval tyč. Záhy měl gól na noze novic Šplíchal, jenže Valeš jeho pokus nohou se štěstím vyrazil.

Aktivní Horejšův tým zle zaměstnával prvoligový celek. Blízko gólu byl Mashike, jehož rána se do branky nevešla jen o kousek. S blížícím se koncem prvního poločasu se Vysočina zvedla a také se pokoušela o útočné výpady. Nebezpečnější byli ale černobílí. Hlavně hbitý Pešek dělal domácí obraně problémy a po další z jeho akcí se v druhé velké šanci objevil Šplíchal. Znovu však dobře zareagoval brankář Valeš, jenž mu svým vyběhnutím znemožnil skórovat.

Na kraji druhého poločasu si poslední celek HET ligy dovolil zahodit velikou šanci. Nedůraz českobudějovické obrany mohl potrestat Zoubele, ale z penaltového puntíku přehodil obloučkem branku. Jihlavští dlouho smutnit nemuseli. Po necelé hodině hry napřáhl z hranice vápna Devis Ikaunieks a o tyč pokořil Staňka v brance Dynama.

Pak začalo v Jihlavě sněžit, což nepřispělo úrovni utkání. I přesto si Jihočeši dokázali vzít vedení zpátky. Mashike předal míč Jakubu Peškovi, který přesnou střelou k tyči pokořil jihlavského brankáře a skóroval podruhé v utkání. Myšlenky českobudějovického celku už směřovaly k cennému skalpu, závěrečná čtvrthodina ale zle zhatila jinak povedené utkání. Třikrát se Jihlavští prosadili ve velkém vápně a zcela otočili vývoj utkání. Nejprve Jan Záviška vyrovnal, pak po důrazném nájezdu Pavel Dvořák strhl vedení na stranu Vysočiny a nevydařenou patnáctiminutovku hostů podtrhl druhým zásahem Jan Záviška. Dynamo tak na úvod přípravy padlo 2:4, druhý zápas oba týmy odehrají od 13 hodin.