Dynamo na Střeleckém ostrově přivítalo ve středeční dohrávce 1.FK Příbram. Ta domácí zaskočila hned v úvodu a dostala se do vedení. Svěřenci Davida Horejše se pak snažili o rychlou odpověď, ovšem bez kýženého úspěchu. Ve druhé půli už se jim ale dařilo o něco více. Nejprve se prosadili z pokutového kopu. Následovala dalekonosná Mrsićova střela, jež směřovala přesně k tyči, a obrat byl na světě. V neděli hraje Dynamo znovu doma, bude hostit Teplice.

Na gól se na Střeleckém ostrově nečekalo dlouho. Z úvodní branky se radovala Příbram. Po pravém křídle z brankářova pohledu se k brance řítil Filip Zorvan. Následně poslal míč do malého vápna, tam se otřel ještě o domácího gólmana a skončil až v síti - 0:1. Dynamo nebylo daleko od rychlé odpovědi, když nebezpečně pálil Mršić. Jeho pokus však minul horní tyč. I v následujících minutách pak na hřišti útočili především domácí fotbalisté. Za zmínku stojí například Brandnerův pokus. Jeho nůžky se však neujaly, jak by si přál.

Další šance přišla po přesném výkopu Jaroslava Drobného. A znovu ji měl Mršić. Přesprintoval hostující defenzivu, v cestě mu už stál jen brankář Kočí, který ale stihl míč srazit mimo. O pár okamžiků později byla k vidění podobná situace. Kingue musel faulovat Patrika Brandnera, ten by jinak zakončoval do prázdné. Záchranná brzda měla cenu červené karty, příbramský obránce byl tedy vyloučen. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

Hned zkraje druhého poločasu zkoušeli Příbramští překvapit domácí obranu. Centru z rohu se ujal Voltr. Nakonec minul, ovšem čárový sudí zdvihl praporek na znamení ofsajdu, tudíž ho to ani nemuselo mrzet. Na druhé straně byl k vidění Ekpaiův pokus. Po něm ale gólová radost také nenastala.

Dynamo s blížícím se koncem hrací doby stupňovalo svůj tlak. Po centru Nováka hlavičkoval Cmiljanović a míč se nakonec zastavil až na břevně. Následně domácí vybojovali dokonce pokutový kop. A síť již byl rozvlněna! Trefil se Benjamin Čolić, který proměnil už třetí pokutový kop v sezoně - 1:1. Radost domácího týmu byla za necelé tři minuty ještě větší. Matej Mršić napřáhl z dálky a trefil se pravou nohou přesně k tyči - 2:1. V ošemetných posledních minutách již domácí vedení nepustili, tři body tak zůstaly na Střeleckém ostrově.

David Horejš (trenér Dynama): „Je to pro nás velice cenné a důležité vítězství, které se nerodilo lehce. Úvod zápasu měla lepší Příbram, která se dostala do vedení. Následně se stáhla do obranného bloku a velmi dobře dokázala kouskovat hru. Před koncem prvního poločasu hosté dostali červenou, což bylo pro nás dobré. Povedly se nám dvě změny, které jsme udělali po polovině zápasu. Kluci makali a trpělivý výkon nás dovedl ke třem bodům. Panuje velká spokojenost a jsme moc rádi, že jsme dokázali potvrdit tři body z Ďolíčku."

Pavel Horváth (trenér Příbrami): „Jsem zklamaný. Do té doby, než jsme dostali červenou kartu, jsme podávali vynikající výkon. Dali jsme branku, měli jsme odražené míče a také jsme dobře bránili. Tlak soupeře se ve druhé půli stupňoval. Zbytečně jsme faulovali ve vápně a Dynamo se trefilo z penalty. Když přidali druhou branku, tak bylo skoro rozhodnuto.