V 10. kole ČFL-A bylo na programu derby B-týmů Dynama a Táborska! Z lepší pozice do zápasu vstupovalo Dynamo, kterému před utkáním patřila osmá příčka, Táborsko bylo dvanácté. Béčko Dynama bylo posíleno o několik hráčů ze soupisky A-týmu - v základní sestavě naskočil Jungbauer, Dejanovič a Vojtěch Hora. Diváci na Složišti určitě své návštěvy zápasu nelitovali, byli totiž svědky hned sedmi branek a vítězství našeho béčka 5:2!

Utkání začalo pro naše béčko tím nejlepším možným způsobem - krátce po úvodní rozehrávce zápasu vystihl Martin Prášek přihrávku táborských hráčů a střelou k přední tyči překonal brankáře Matouška. A Dynamo nezpomalovalo. Už v 6. minutě zvyšoval na 2:0 Tomáš Hák, který brankáře Táborska překonal střelou z hranice vápna. Na gólový úvod zápasu v podání Dynama navázalo i Táborsko, které díky brankám Edeho v 11. a Schramhausera v 27. minutě dokázalo utkání vyrovat. Ještě do poločasu šel ale náš B-tým opět do vedení, když krásnou střelou z voleje prostřelil všechny bránící hráče českobudějovický Ondřej Novák.

Ve druhém poločase si Dynamo své vítězství ještě pojistilo. V 76. minutě zvyšoval na 4:2 z pokutového kopu střídající Kladrubský, na konečných 5:2 zvýšil svým druhým gólem v utkání dorážkou z bezprostřední blízkosti Martin Prášek.

Dynamo "B" si tak připsalo už čtvrtou výhru z posledních pěti utkání a v neúplné tabulce ČFL-A se posunulo na pátou příčku šestnáctičlenné tabulky.