Těžký soupeř čekal na Dynamo PCO ve 20. kole nejvyšší futsalové soutěže. Celek Era-Pack Chrudim potvrdil své kvality a v domácím prostředí zaslouženě zvítězil 12:1!

Jihočeši přicestovali na palubovku vedoucího celku opět ve značně redukované sestavě. Domácí představili všechny své hvězdy. Dynamo PCO bylo od začátku pod trvalým tlakem a během 1. poločasu si vypracovalo pouze dvě šance, ve kterých Benát vždy nastřelil pouze brankovou konstrukci. Era-Pack převáděl špičkový futsal a během prvních dvaceti minut se trefil celkem sedmkrát.

Ve druhé části hry si obraz hry neměnil, i nadále diktovali domácí tempo hry a vytvářeli si množství brankových příležitostí. Hosté však čestný úspěch přece jen zaznamenali, když se trefil Jiří Hrbáč. Na konečném skóre 1:12 z pohledu jihočechů to však již nic neměnilo.

V posledním domácím utkání základní části čeká Dynamo PCO netradičně v pátek 13.3. od 20.00 hodin tým Helasu Brno. Českobudějovičtí ve dvou zbývajících utkáním ještě bojují o účast v playoff.