Druhou výhru v přípravě zapsali českobudějovičtí fotbalisté. Na Složišti černobílí otočili utkání s Vlašimí, když po gólech Ledeckého, Wermkeho a Marečka ve druhé půli nakonec slavili vítězství 3:1. Poprvé v dresu Dynama naskočil navrátilec Tomáš Sivok.

Poprvé se v dresu Dynama po návratu objevil Tomáš Sivok. Čolič hrál tentokrát zprava, Kladrubský zleva. Po zranění naskočil i Matej Mršič. V úvodu dvakrát zahrozili hosté, vždy po rychlých brejcích. Blecha ale z dobré pozice minul, před Fotrem v posledních chvíli zasáhl Talovierov. Na druhé straně Dynamu dlouho nešla hra do plných. Jedno z mála zakončení měl na svědomí Ayong, brankář Řehák balon vyrazil k Havelkovi, který si připravil míč ke střele a vypálil do spojnice.

Skóre se poprvé měnilo ve 23. minutě. Tomáš Sivok pozdě zareagoval a ve vápně nakopl Svobodu. Kopala se penalta, kterou proměnil Ladislav Janda. Záhy mohl srovnat stav Čavoš, ale hlavičce nedal patřičnou razanci. Poté českobudějovický střední záložník pálil ze střední vzdálenosti, k dorážce se dostal Ayong, ale jeho tečovaný pokus skončil na břevně. Převaha Dynama narůstala, po rohu pálil tvrdě Šplíchal, ale Řeháka neprostřelil. Na vlašimského gólmana nenašel recept ani Kladrubský se svým technickým pokusem.

Do druhé půle oba celky řádně prostřídaly své řady, za Dynamo pokračoval pouze Talovierov. Do hry šel i Ledecký, což pro vlašimskou defenzivu znamenalo velké nebezpečí už při pohledu na sestavu. A na hřišti to nebylo jiné. Po pár minutách Martan hledal právě nejlepšího střelce F:NL z minulé sezony, který ještě těsně minul. V 57. minutě už ale David Ledecký pronikl do šestnáctky a z pravé strany propálil brankáře Vlašimi.

Horejšův tým měl ve druhém dějství převahu, hosté už nehrozili ani po rychlých brejcích. V 64. minutě černobílí dokonali obrat, když Ledecký podržel míč pro Romana Wermkeho, jenž pohotovou ranou překonal Pecháčka. O chvíli později kopali domácí roh, po kterém zasáhl Petr Javorek krásnou ranou tyč. Domácí kontrolovali vývoj zápasu a mířili za vítězstvím. Vše mohl změnit Pavel Pilík, který šest minut před koncem napálil břevno Staňkovy branky. Štěstí stálo na domácí straně, a tak v závěru po přiťuknutí Wermkeho potvrdil výhru Daniel Mareček. Jihočeši tak před soustředěním porazili Vlašim 3:1.