České Budějovice se po třech týdnech opět dočkaly domácího zápasu, tentokráte v 11. kole FORTUNA:LIGY hostily Zlín. Cíl před zápasem byl jasný, tři body a všechno nasvědčovalo tomu, že se to povede. Dynamo vedlo po gólech Havla a Haise 2:0, Ševci ale dokázali zápas srovnat a Dynamo se musí spokojit s bodem za remízu 2:2.

První vážnější situace domácích přišla už po šesti minutách, hostující Procházka vrátil míč brankáři Rakovanovi, který pod tlakem musel odehrát míč do středu hřiště, kde si ho našel Hellebrand. Ten z první ale těsně minul bránu. Ani ne o minutu později se do slibné příležitosti dostali i zlínští fotbalisté, na kolmou přihrávku si za obranu nabíhal Dramé, Janáček ale jeho pokus zlikvidoval. Ve 20. minutě přišel zlínský brejk, který zpoza vápna zakončoval Silný, jeho projektil budějovický brankář vyrazil na rohový kop. Právě z následného rohu přišla dosavadní největší šance utkání, hostující Kolář se dostal k odraženému míči a asi z dvanácti metrů tvrdou ranou napálil břevno Janáčkovy svatyně.

Po půl hodině hry si Dynamo pěknou akcí vynutilo rohový kop, který se následně odrazil k Hellebrandovi, jehož fantastická přihrávka našla Sluku a ten centrovaným balonem našel hlavu Lukáše Havla, který míč usměrnil za Rakovanova záda. 1:0 pro Dynamo! Netrvalo dlouho a budějovičtí slavili podruhé. Ve vápně se míče zmocnil skvěle hrající Hellebrand, následně ho posunul na Čoliče, který svým centrem našel Daniela Haise a ten zvýšil na 2:0. Na to Ševci ale poměrně rychle zareagovali a snížili. Po jejich nepříjemném centru se před Janáčkem mihl Jawo a budějovický gólman následně balon vyrazil jen do míst, kde se nacházel Jan Silný, od něhož se míč odrazil do sítě, 2:1. V nastaveném čase hlavní rozhodčí nařídil penaltu pro Zlín, ale ta byla po zhlédnutí VARU odvolána. Budějovice tak šly do poločasové přestávky s jednogólovým náskokem.

Ve druhém dějství se dlouho nic zásadního nedělo. Až do 60. minuty. Lukáš Čmelík si dobře převzal nakopnutý míč, dostal se před posledního bránícího hráče Zlína a upaloval z boku sám na bránu, jeho pokus ale skončil těsně vedle Rakovanovy pravé tyče. O dvě minuty později vybídl k dalšímu samostatnému úniku Zajíce Sluka, první jmenovaný ale nedokázal přehodit dobře reagujícího brankáře hostů. Neproměněné šance Dynama mohl Zlín potrestat, konkrétně Dramé. Ten se dostal k nebezpečné střele po Raitrově centru, branku domácích ale těsně přestřelil.

V 73. minutě se do nebezpečné situace dostali nejdříve Jihočeši, když si přetažený centr na zadní tyči našel Čavoš, svůj hlavičkový pokus ale poslal pouze do náruče Rakovana. Hned na to měl obrovskou příležitost tým ze Zlína, Dramé svou příležitost ale nezužitkoval. Tak tomu bohužel nebylo v případě Lukáše Bartošáka, ten v 77. minutě po přihrávce od Reitera s chladnou hlavou zavěsil a srovnal tak stav zápasu na 2:2. Do konce utkání se už nic, co by stálo za řeč nestalo a tak zápas Budějovic se Zlínem skončil nerozhodně. Dynamo si tak bude muset na první domácí výhru počkat.

Jozef Weber (trenér Dynama): "Konečně jsme letos doma poprvé vstoupili dobře do utkání, vedli jsme, pak jsme přidali pojišťující branku. Krásné centry, dohrávání situací, nebyl jediný důvod očekávat takovou změnu. V závěru poločasu Zlín zjednodušil hru, dostali jsme branku, pak přišel odvolaný pokutový kop a byl jsem rád, že byl před námi poločas. V úvodu druhého jsme pak hráli slušně, kolem 60. minuty se utkání zlomilo. Pojišťující branka nepřišla, pak to bylo nedáš, dostaneš. V závěru už se nám zvrat nepovedl. A to ani Zlínu. Proto remíza."