Ve druhém přípravném utkání Dynamo hladce porazilo nováčka druhé ligy z Tábora. Domácí otevřeli skóre už v prvním poločase, kdy se z penalty trefil Jiří Kladrubský. Další branky přidali v druhé půli Ekpai, Bassey a Havel. Už v pondělí odjíždí Dynamo na soustředění do rakouského Kaprunu.

První minuty zápasu nabídly vyrovnanou podívanou. Postupem času ale drželi více míč na kopačkách domácí fotbalisté a dostali se také do vedení. Po faulu na brankáře Pecháčka na Lukáše Havla odpískal hlavní sudí penaltu, kterou zkušeně proměnil Jiří Kladrubský - 1:0.

Pár nepříjemných brejků si vypracoval i hostující tým, ale domácí obrana fungovala velmi dobře a jistě. Druhý gól domácích mohl přidat Patrik Čavoš, jenže dorážku střely Matěje Mršiče poslal nad břevno.

Do druhé půle udělal trenér David Horejš hned sedm změn. Na hřišti ale zůstal Ubong Ekpai, který si v 53. minutě zpracoval centr Pavla Nováka a nekompromisně poslal míč na přední tyč - 2:0. O chvíli později se trefil i druhý nigerijský fotbalista v týmu. Fortune Bassey se zjevil sám před Pecháčkem a počínal si mazácky - 3:0.

Poslední minuty ve velkém horku přinesly už jenom jednu branku. Druhou penaltu v zápase zahrávali znovu domácí a úspěšný byl i Lukáš Havel - 4:0. Pátou branku měl na noze Pavel Novák, ale míč mu na poslední chvíli skočil, takže nezamířil přesně. Dynamo tak ve druhém přípravném utkání porazilo Táborsko 4:0.

David Horejš (trenér Dynama): „Jsme rádi, že jsme to utkání zvládli odehrát vítězně. V prvním poločase jsme sice hru kontrolovali, ale spokojeni jsme nebyli. Při hře do plné obrany jsme si s tím měli lépe poradit, měli jsme tam ale až příliš mnoho ztrát. Druhý poločas jsme pak již zvládli mnohem lépe. Na našich hráčích byla sice patrná únava, ale dali jsme tři branky a zápas určitě splnil svůj účel."