V souboji dvou nejlepších týmů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hrálo Dynamo už jako jistý postupující nerozhodně na půdě druhé Jihlavy. Černobílí vedli po brance Ledeckého, ale Vysočina na konci úvodního dějství vyrovnali Vaculíkem. Po změně stran už se skóre neměnilo, a tak se oba celky rozešly s remízou 1:1.

Sestava Dynama doznala několika změn. Příležitost dostali Křížek, Řezáč, Fišl či Havelka, na lavičce tak zůstali Kladrubský, Staněk, Grajciar či Havel. V úvodní desetiminutovce byla aktivnější Jihlava, která bojovala o důležité body. Zoubele však svým zakončením Křížka nepřekonal, a tak se mohli ukázat černobílí. A předvedli se ve světle, v jakém se prezentovali celou sezonu. Po rychlém autu Provoda upaloval sám na brankáře David Ledecký nejlepší kanonýr soutěže svým sedmnáctým zásahem po ukázkovém lobu poslal hosty do vedení. Horejšův celek hrál s lehkostí a s chutí a Vysočinu ani do dlouhodobější územní převahy nepouštěl.

S blížícím se závěrem úvodního dějství domácí zvyšovali obrátky, ale dlouho naráželi na zkušeného brankáře Dynama. Nepřišli si na něj Klíma ani Šulc. Jistý Křížek pak vychytal i další možnost této dvojice. Když už to vypadalo, že oba celky půjdou do kabin za příznivějšího stavu pro černobílé, skóre se změnilo podruhé. Pavel Šulc přiťukl míč Lukáši Vaculíkovi, jenž přesnou ranou k tyči oslavil svůj třístý duel v dresu Vysočiny.

Po šesti minutách druhého dějství mohli fotbalisté Jihlavy dokonce jít do vedení. Po další asistenci Šulce pálil z levé strany Lukáš Zoubele a zasáhl tyčku Křížkovy branky. Vysočina měla převahu a českobudějovičtí zadáci v čele se Zdeňkem Křížkem museli být v pozoru. Strakonický rodák v brance hostů zlikvidoval pokus Novotného, zneškodnil zakončení Chlumeckého a měl i kousek štěstí, když Klímova střela po rohovém kopu skončila těsně vedle.

Dynamo se dopředu dostávalo zejména díky rychlým brejkům, brankář Vejmola toho však příliš řešit nemusel. Jeho protějšek Zdeněk Křížek se musel ohánět, Lukáš Zoubele jej nepříjemně protáhl, ale obrana černobílých odolávala. Jihlava byla v závěru blíž třem bodům, remízový stav už se ale nezměnil. Dynamo tak odjelo z Vysočiny s remízou 1:1.