I ve druhém vzájemném utkání v sezoně dokázalo Dynamo bodovat s pražskou Spartou, tentokrát si z utkání odneslo jeden bod za remízu 0:0. Jihočeši si v zápase vypracovali více gólových příležitostí a od zisku tří bodů je hned třikrát zastavila branková konstrukce.

Poprvé v základní jedenáctce naskočil Dame Diop, kvůli karetnímu trestu chyběl Čolić. Na základě dohody klubů nenastoupili ani Havelka s Vorlem. Už v první minutě vyrobil hrubku stoper Čelůstka a nabídl míč Mršićovi. Na střelu si chorvatský záložník nevěřil, ale vybojoval alespoň roh. Dynamo předvedlo v první půli velice dobrý výkon. Nebezpečně hlavičkovali Havel s Diopem, přihrávku za obranu nestihl rozbíhající se Mészáros.

Sparta často chybovala v rozehrávce, čehož mohl využít Mészáros. Vystihl přihrávku, ale po kličce gólmanovi skončil v zámezí. Dvě šance spálil také Čavoš. Nejprve hlavičkoval těsně vedle, poté napálil odražený míč doprostřed branky. Ještě před tím poslal nadějný přímý kop jenom do zdi.

Úvod druhého poločasu nabídl vyrovnanou podívanou s minimem šancí. Za zmínku stojí zakončení Dame Diopa, který se rozběhl za obranu a viděl vyběhnutého Nitu, ale střela mu vůbec nesedla. V 65. minutě mělo Dynamo obrovskou smůlu. Nádhernou střelu Mršiće zastavilo břevno, odražený míč si zpracoval Mészáros a napálil ho do tyče.

Na druhé straně mohl otevřít skóre utkání Adam Hložek, ale jeho přízemní pokus výborně zlikvidoval Drobný. Další šanci Pražanů neproměnil Pavelka, když dostal optimální pas od Hložka, ale trestuhodně přestřelil. Štěstí v utkání stálo na straně Sparty. Rozhodnout mohl po parádní akci Brandner, ale balon poslal jenom do tyče. Utkání tak skončilo nerozhodně 0:0.

David Horejš (trenér Dynama): "Jsem velice spokojený s výkonem svého mužstva. S výsledkem taky, protože k nám přijel extrémně silný tým, který pod novým trenérem ještě nepustil bod. Do zápasu jsme vstoupili dobře, hráli jsme koncentrovaně a soupeře k ničem nepustili. Hráči plnili do puntíku to, co jsme si řekli. Ve druhé půli nás soupeř trochu v některých pasážích hry zatlačil. Ale zároveň se objevoval prostor na brejky, po kterých jsme měli dvě stoprocentní příležitosti, ale nevyužili je. Musím mužstvo pochválit. Po Zlínu jsem byl kritický, dnes je to přesný opak. Kluci předvedli, že tým má velký charakter a bod jsme získali zaslouženě."

Pavel Vrba (trenér Sparty): "Výkon v prvním poločase byl z naší strany nevýrazný, hráli jsme nepřesně. Budějovice nás dostupovaly, nedaly nám prostor. V prvních čtyřiceti pěti minutách jsme podali zatím nejhorší výkon, co jsem u mužstva. Ve druhé půli jsme začali být důraznější, konečně se také vytvořili nějaké šance. Oba týmy měly šanci rozhodnout, ale remíza je nakonec asi spravedlivá."