I ve třetím utkání nadstavbové části Juniorské ligy mladíci Dynama zvítězili. Po dvou výhrách na hřištích Příbrami a Třince se tentokrát svěřenci trenéra Plocka představili doma na Složišti a s Karvinou po vyrovnané partii brali tři body za výhru 3:1.

Juniorku Dynama tentokrát doplnil kromě mladíků Řezáče, Fišla či Šplíchala i zkušený gólman Křížek, hosté dorazili z daleké Karviné z pendlů pouze s Dramém. Slezané byli od začátku mírně aktivnější a strakonický rodák v českobudějovické brance musel řešit několik ostrých střel či centrů do šestnáctky. Jihočeši postupem času hru vyrovnali a čtyři minuty před koncem první půle poprvé změnili skóre utkání. Po rychlém brejku se prosadil Marek Kalousek a domácí šli do kabin spokojenější.

Zkraje druhého dějství Karviná vyrovnala. Po brance Michal Hladík se začínalo od znova. Oba celky se snažily urvat vítězství, postupem času se i díky několika standardních situací dostali do tlaku hráči v černobílém. Rozuzlení přišlo během šesti minut v rozmezí 76 .a 82. minuty. Nejprve se trefil Lukáš Kočí, poté Lukáš Pouček a o třetí výhře ze tří zápasů Dynama v nadstavbové části Juniorské ligy bylo na světě. Závěr už si Plockovi svěřenci ohlídali a porazili Karvinou 3:1.