Fotbalisté B-týmu Dynama se poprvé v sezoně představili před vlastním publikem. V tréninkovém areálu Na Složišti hostili Cheb a po velmi dobrém výkonu si došli pro výhru 2:0 po brankách Kočího a Matouška. V divizi zatím vyhráli oba zápasy a ještě nedostali ani jeden gól.

Zápas to nebyl jednoduchý, ale Jihočeši ho dokázali zvládnout. Na rozdíl od duelu v Klatovech, kdy zlomili odpor soupeře až v závěrečných dvaceti minutách, teď o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase. Ve 13. minutě si pomohli standardní situací, když zakončoval po rohovém kopu Lukáš Kočí a využil tím nacvičenou situaci svého týmu 1:0. Druhá branka Dynama pak přišla z brejku, kdy akci udělal Jan Malecha a Jakub Matoušek pak po jeho nahrávce neomylně zakončil.

Ve druhém poločasu pak svěřenci trenéra Tichaie své vedení udržovali a kontrolovali. Vytvořili si další šance po rychlých kontrech, ale už je nedokázali dotáhnout do konce. Dobrý zápas znovu odchytal brankář Kerl, který neomylně sbíral centry a řešil závary po standardních situacích. Největší šanci si soupeř připsal v posledních deseti minutách, ale melu ve vlastním pokutovém území po nákopu Chebu dokázala obrana Jihočechů společně s gólmanem Kerlem vyřešit. Dvě stovky diváků, které na utkání dorazily, tak mohly za výkon Dynamu zatleskat.

Jindřich Tichai, trenér B-týmu Dynama: Zápas jsme znovu odehráli bez hráčů z A-týmu a o to je to utkání cennější. Zápas to byl těžký a dá se říct, že herně vyrovnaný. Rychlostně jsme byli lepší a z toho jsme také těžili, když jsme využívali brejkových situací. Je potřeba kluky pochválit za to, že duel znovu skvěle odpracovali. Znovu jsme nedostali gól a ukazuje se, že nějaký vždy dokážeme dát. Na koukání zatím není naše hra úplně ideální, ale hrajeme účelně a bodujeme a i pohlednost přidáme. Kluci skvěle trénují v týdnu a prvky z tréninku si přenáší o víkendu do hry. Víme ale také, že přijdou ještě těžší utkání a těžší soupeři.