Fotbalisté B-týmu Dynama vstoupili do jarní části divize jako druhý celek tabulky. Hostili Klatovy a zápas se pro ně nevyvíjel vůbec dobře. Jihočeši prohrávali už o dvě branky, ale zvládli srovnat a na penalty vyhrát. I díky dvěma bodům dál drží druhou pozici v divizní skupině A.

První domácí utkání hráči rezervy odehráli s týmem Klatov. Do zápasu šli hráči Dynama s posilou z A-týmu Ivo Táborským. Vedle něj nastoupil i Jan Malecha, který s A-týmem od zimy také trénuje. Do utkání Jihočeši vstoupili aktivně a vytvářeli si tlak, který ale nedokázali zúročit do vedoucí branky. Naopak se radoval soupeř. Po chybě v obraně se radovali hosté, když zaváhání domácích hráčů využil Tříska a skóroval – 0:1. Stejný stav svítil také na poločasové tabuli.

Ve druhém poločasu bylo ještě hůře. V 55. minutě využil dalšího zaváhání v obranných řadách hostující Krejčiřík a Klatovy se radovaly z gólu už podruhé - 0:2. Ačkoliv byl stav nepříznivý, domácí nic nezabalili a vrhli všechno do útoku. Odměna pro ně přišla v poslední desetiminutovce, kdy se dvakrát prosadil Jakub Matoušek a zařídil pro Dynamo B penaltový rozstřel - 2:2. Ten se lépe vydařil Jihočechům, kteří nakonec zvítězili o jednu branku a připsali si dva body do tabulky.

Jaromír Plocek, trenér Dynama B: Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale vedoucího gólu jsme nedosáhli. Naopak soupeř dokázal skórovat po našich chybách. Do poločasu jsem šli za nepříznivého stavu pro nás 0:1. Klukům v kabině jsme kladli na srdce, že musejí přidat na pohybu a být dále trpěliví, že šance přijde a podaří se nám vstřelit branku. Po druhé, zásahu Klatov jsme vsadili vše do útoku a díky Kubovi Matouškovi se nám podařilo vstřelit dvě branky a tím srovnat utkání, které nakonec skončilo remízou a rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých jsme byli lepší a připsali si do tabulky dva body. Musíme poděkovat klukům za otočení utkání za nepříznivého stavu. Dále musíme poděkovat klukům z A-týmu za jejich pomoc v tomto utkání.