B-tým Dynama v posledním podzimním zápase odcestoval na hřiště Králova Dvora. V 15. kole České fotbalové ligy chtěl navázat na domácí remízu proti Motorletu, to se mu ale bohužel nepovedlo. Po dvou brankách domácího Krause prohrál 0:2.

Béčko Dynama vstupovalo do posledního utkání podzimní části České fotbalové ligy s vědomím, že pokud chce prožít klidnější zimní pauzu, musí na hřišti Králova Dvora bodovat. A podle toho také vypadal úvod zápasu. Hned v 6. minutě přišla nadějná šance číslo jedna, ve 24. minutě měli Jihočeši na kopačkách první gól. Bohužel pro ně ale rána uvnitř vápna prosvištěla kolem tři tyčí.

Domácí fotbalisté se poprvé dostali do zakončení až po více než půl hodině. A to přesněji ve 32. minutě, kdy musel zasahovat domácí brankář, který vytáhl dobrou střelu na roh. O dvě minuty později šel Králův Dvůr do zakončení znovu, ani tentokrát však neuspěl. Zakončoval několikrát, ani jednou však nepochodil. To už se ale nedá říct o tom, že se dělo v minutě 38. Domácí Martin Kraus otevřel skóre a zajistil svému týmu vedení 1:0. Kapitán Králova Dvora využil toho, že se k němu balon dostal ve vápně a zakončil.

O něco šťastnější tak šli do kabin domácí, hosté ale ve druhém poločase chtěli výsledek zápasu zvrátit. Snažili se, byli aktivní, spíše než v zakončení ale končily akce před velkým vápnem. Naopak Králův Dvůr těžil z minima maximum. Druhým gólem v 77. minutě upravil na 2:0 znovu Martin Kraus, který se prokličkoval z hranice vápna až před brankáře a z podobného místa jako v prvním případě neomylně zakončil. Dynamo tak poslední zápas prohrálo.