B-tým Dynama České Budějovice zaznamenal čtvrtou výhru sezony, když doma na Složišti v jihočeském derby vyhrál nad Soběslaví 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil ve 13. minutě Adam Bouguetouta.

Zápas 6. kola divize začali lépe domácí fotbalisté Dynama, kteří se hned ve 13. minutě hry dostali do vedení. Po pohledné akci předložil balon z levé strany před bránu Bečvář a zakončující Adam Bouguetouta pohodlně uklidil balon do brány. Také v dalším průběhu prvního poločasu byli domácí výrazně aktivnější a hosté se jen velmi obtížně proti běhavému soupeři vymaňovali z intenzivního tlaku. Hráči Dynama měli další šance, do konce poločasu ale již druhý gól přidat nedokázali.

Také v úvodu druhé půle hráči Dynama hodně drželi balon, jenže postupně se hra začala vyrovnávat a zle se svěřenci Jindřicha Tichaie mohlo být v 70. minutě, kdy po faulu ve vápně zahrával pokutový kop Vojtěch Zeman. Jenže míč poslal ze svého pohledu k levé tyči, kde byl včas připravený Janáček a míč vyrazil. Další velkou šanci Soběslavi měl exbudějovický Filip Vaněk, který dokázal Janáčka již překonat, avšak na brankové čáře last minute zákrokem zasáhl vracející se stoper Němeček. V emotivním závěru zápasu pak uviděl za nesportovní chování červenou kartu hostující Hájek a proti oslabenému soupeři Dynamo již hubené vítězství udrželo.

Jindřich Tichai (trenér Dynama): „Zápas byl v závěru zbytečně vyhecovaný a plný emocí. Přitom šedesát minut bylo na hřišti pouze jedno mužstva a to bylo Dynamo. Od 13. minuty jsme vedli 1:0 a zápas jsme měli jasně pod kontrolou. Vedle gólu jsme měli minimálně pět vyložených šancí, avšak bylo to pouze právě 1:0. Pak jsme začali dělat chyby v rozehrávce, soupeř hrozil z brejkových akcí a nakonec z toho byly tři čisté šance Soběslavi, kdy nás dvakrát podržel Janáček a jednou jsme vykopávali balon z brankové čáry. Pak navíc soupeř kopal i penaltu, tu ale naštěstí zneškodnil Janáček. Zápas byl dramatický až do úplného konce a pokud by soupeř proměnil ty své velké šance v závěru, mohli jsme klidně prohrát."