Fotbalisté juniorky Dynama České Budějovice potvrdili dobrou formu na domácím hřišti a porazili rezervní tým Mladé Boleslavi 2:0. Střelci zápasu byli Michal Kaňák a Everson Lima, pro kterého to byla první vstřelená branka v dresu Dynama. Po dlouhodobém zranění se v dresu Jihočechů objevil v základní sestavě velmi dobře hrající Petr Šíma.

Trenér Jiří Lerch v zápase proti béčku Mladé Boleslavi mohl v utkání využít z A-týmu zapůjčeného Brazilce Limu a také čerstvě uzdraveného Petra Šímu, který nastoupil k vůbec prvnímu soutěžnímu zápasu v letošní sezoně. Hned od úvodních minut to byli právě Jihočeši, kteří diktovali tempo hry. Fotbalisté Dynama působili aktivnějším dojmem a častěji se tlačili do zakončení. Skóre se mohlo měnit již ve 14. minutě, kdy přesný centr mezi malé vápno a penaltový puntík poslal Šíma na nabíhajícího Kaňáka, jenž v dobré pozici ale pouze trefil brankáře Michňu.

Agilní Šíma o dvě minuty později vyslal na bránu hostů dalekonosný pokus a ten nadělal brankáři Michňovi velké problémy, když míč jednou rukou vyrazil pouze nad břevno. Do konce poločasu si jednu dobrou šanci vytvořili i hosté. Po kombinaci středem pole se k míči v 36. minutě dostal Bořil, sám před bránou ale trefil pouze nohy dobře postaveného brankáře Křížka.

Druhou pětačtyřicetiminutovku začali opět lépe Jihočeši. Hned ve 47. minutě se ke střele ze střední vzdálenosti odhodlal Jasanský, jehož tečovaný pokus málem překvapil mladoboleslavského brankáře. Na druhé straně to zkoušel z velké dálky Lemessa, jeho ránu z dobrých pětatřiceti metrů zastavilo břevno Křížkovy brány. Otřepané "Nedáš - dostaneš" se potvrdilo záhy. Hned po výkopu Křížka domácí rychle přenesli balon až k Michalu Kaňákovi, který svůj únik zakončil střelou podél brankáře Michni - 1:0.

Hosté se nestačili ještě ani oklepat z inkasovaného gólu a museli míč lovit ze sítě podruhé. Hned v 53. minutě našel Šíma svým dobře rozehraným rohem hlavu Everesona Alana De Limy, který svým prvním gólem za Dynamo zvýšil na 2:0. Dvě branky v rychlém sledu Jihočechy uklidnily a poslední půlhodinu si svěřenci Jiřího Lercha své vedení bez větších problémů pohlídali. Jedinou možnost snížit měl v 82. minutě Bořil, ten ale sám před Křížkem ale zamířil nad.