V posledním podzimním zápase vyjelo béčko do Karlových Varů, kde se utkalo s tamní Slavií. Zápas byl na programu netradičně již v pátek od 18:30. Zápas nenabídl moc šancí, i přesto ale Dynamo mohlo zvrátit vítězství na svou stranu. V 86. minutě však nejlepší střelec ČFL-A Martin Prášek neproměnil pokutový kop Dynama a zápas tak skončil bezgólovou remízou 0:0.

První poločas odstartoval celkem ve slušném tempu. V 9. a 15. minutě měl dvě šance českobudějovický záložník Robin Polanský. Hlavně druhá šance volala po gólovém zakončení. Jednadvacetiletý Polanský si naběhl na přihrávku ze středu hřiště, obešel domácího brankáře, ale míč se mu svezl, a tak stihl domácí kapitán Martin Pěkný vykopnout míč z brankové čáry. Následně měly dvě šance také Karlovy Vary, s oběma si ale nakonec, ač s problémy, poradil brankář Dynama Colin Andrew. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas příliš atraktivní fotbal nenabídl a nenabídl ani brankové příležitosti. Tu jedinou tutovou měl v 87. minutě Martin Prášek, jež dostal po souboji ve vápně soupeře možnost skórovat ze značky pokutového kopu, trefil ale jen břevno. Víc už se toho neudálo a utkání skončilo 0:0.

Po polovině sezony je Dynamo v neúplné tabulce České fotbalové ligy na pátém místě, na vedoucí Hostouň aktuálně ztrácí 11 bodů. V 15 utkáních českobudějovická rezerva zaznamenala slušnou bilanci 7 výher, 2 remíz a 6 porážek. Největší minutáž má po podzimu Jan Malecha, který odehrál všech 15 zápasů a se 7 asistencemi je nejlepším nahrávačem týmu. Jen jednou chyběl v brance Colin Andrew, který zároveň plní roli brankáře číslo 3 v A-týmu Dynama. Nejlepším střelcem Dynama "B" a zároveň celé ligy je s 12 góly Martin Prášek.