Divizní B-tým zvládl jihočeské derby proti Jindřichově Hradci na jedničku. Tým trenéra Jindřicha Tichaie vyhrál doma na Složišti vysoko 7:0!

Fotbalisté B-týmu Dynama začali velmi aktivně a od úvodních minut svého soupeře jasně přihrávali. Bylo tak otázkou času, kdy dojde k první změně skóre. O první zásah se v 18. minutě postaral Adam Bouguetouta, který se prosadil po pohotové otočce na hranici malého vápna. Hned o dvě minuty později to bylo již 2:0, když se dorážkou z bezprostřední blízkosti prosadil Jan Malecha. Svěřenci Jindřicha Tichaie prožili mimořádnou první půlhodinu zápasu. Ve 28. minutě se totiž hlavou prosadil Michal Němeček a rázem to bylo o tři branky. Do konce poločasu ale českobudějovičtí fotbalisté nepolevili a v samém závěru přidali další dvě branky. V probíhající 45. minutě skóroval znovu Michal Němeček a ve čtvrté minutě nastavení pak přidal pátý gól Dynama druhý stoper Václav Bízek.

Góly padaly také po změně stran. A opět to bylo výhradně do jindřichohradecké brány. V 57. minutě utkání navýšil vedení Dynama Matěj Valenta a o pět minut později se pak prosadil i Robin Polanský. Jihočeské derby přineslo velkou převahu Dynama a i když v závěrečné půlhodině již další branka nepadla, vyhrál B-tým budějovického týmu zcela jednoznačným drtivým výsledkem 7:0.

Jindřich Tichai (trenér Dynama): „Soupeře jsme od začátku zatlačili na jeho polovinu a podařilo se nám z první situace dát branku a v zápětí přidali druhou po krásné akci Malechy. V ten okamžik jsme opanovali hru a měli jsme zápas pod kontrolou, do poločasu přidali další tři branky. V druhém poločase pak přidali ještě dvě a zápas jsme dovedli do jasného vítězství."