Ještě před utkáním A-týmu se v Českých Budějovicích představilo béčko Dynama. Na svém vlastním území hostilo v 7. kole České fotbalové ligy předposlední Vltavín a doufalo, že naváže na výhru se Sokolovem a remízu s Admirou. To se ale bohužel nepodařilo, po závěrečném hvizdu byli spokojenější hosté, kteří vyhráli 2:0.

S dalším pražským celkem změřil o víkendu síly B-tým Dynama. Po utkání na hřišti Admira, která v době zápasu s Jihočechy okupovala první místo, nastoupilo béčko proti celku z opačného konce. Na Složiště se vypravil Vltavín, který do 7. kola České fotbalové ligy získal pouhé čtyři body. To se ale po zápase s Dynamem změnilo.

První poločas příliš fotbalové krásy nepřinesl. Příležitostí vstřelit branku bylo na obou stranách málo, hra se odehrávala spíše ve středu pole. I tak to ale byl hostující tým, který dokázal z minima vytěžit maximum. Ve 28. minutě se prosadil Carlo Maria Maione a poslal Vltavín do vedení, které mu vydrželo až do odchodu do kabin.

Ve druhém dějství se hra Dynama výrazně zlepšila. A to i díky střídání kouče Dušana Žmolíka. Tlak se ale ve vyrovnávající branku nepřetavil. „ Ve druhém poločase jsme měli tlak, vytvořili jsme si šance, ale prohrál nám to první poločas. Riskl jsem to, kluci neměli potřebný klid, prohrávali, byli si toho vědomi a chtěli zápas zvládnout,“ řekl hlavní kouč B-týmu.

Jakékoliv plány na zvrat se ale v 63. minutě, kdy přidal druhou trefu Carlo Maria Maione, sesypaly. Výsledek 0:2 svítil na světelné tabuli až do konce utkání.

Dušan Žmolík (trenér Dynama B): „Nevím, co na to říct, abych někoho neurazil. Nahrál jim první poločas, kdy šli do vedení 1:0. Šance na to, abychom s výsledkem něco udělali, jsme měli. Vypadalo to, že bychom se zápasem mohli něco udělat, ale nedali jsme šance. Uteklo nám to mezi prsty. Je to škoda.“