Fotbalisté B-týmu Dynama v divizní soutěži zaznamenali další vysoké vítězství. V rámci 3. kola dokázali vyhrát na půdě Mýta 4:0, když se střelecky prosadili Mršić, Bečvář, Kladrubský a Vítovec.

Ve třetím zápase sezony fotbalisté B-týmu Dynama od úvodních minut jasně dominovali. Měli značnou územní převahu a také hned ve 20. minutě se dostali do vedení, když Bečvář vystihl špatnou rozehrávku soupeře, okamžitě poslal balon na rozběhnutého Mateje Mršiće, který kličkou obešel brankáře Edelmana a ranou do prázdné brány poslal Dynamo do vedení. Ve 33. minutě to bylo již o dvě branky. Nákop do vápna hrudí zpracoval Vítovec přímo k nohám Tadeáše Bečváře, který přibližně z penaltového puntíku propálil bezmocného domácího brankáře.

Jihočeši hráli výborně a fotbalisté Mýta se pouze bránili. Před koncem poločasu vedení hostů navýšil z pokutového kopu Jiří Kladrubský, který ranou k tyči potrestal faul na Mateje Mršiće. Těsně před koncem pak centrovaný míč Maška skončil na břevně a domácí tak měli velké štěstí, že si do kabiny o poločase neodnesli čtyřbrankovou nálož.

Po změně stran svěřenci Jindřicha Tichaie tak dominantní nebyli, přesto byli nadále více na balonu. Jakékoliv náznaky šancí pokryl spolehlivě brankář Dávid Šípoš a při největší šanci domácích ze 72. minuty zasahovat nemusel, protože míč po střele Skopového mířil těsně mimo. Hned o dvě minuty později měl gól na kopačce aktivní Mašek, gólmana Edelmana ale překonat nedokázal.

V úplném závěru zápasu pak znovu dominovali Jihočeši. Jejich čtvrtý gól zaznamenal Jan Vítovec, který využil báječnou kombinaci Mršiće s Maškem a míč poslal do prázdné brány. Úplně poslední šanci zápasu pak měl Dominik Mašek, který v poslední minutě hry tvrdou ranou z úhlu trefil tyč domácí brány.

Jindřich Tichai (trenér Dynama): „Především s prvním poločase jsme museli být spokojeni. Musí být pochopitelně vidět, že trénujeme dvakrát více než ostatní týmy divize. Trochu mě mrzí, že jsme ve druhém poločase polevili. Až potom v posledních deseti dvanácti minutách jsme hráli zase tak, jak bychom si představovali. Tady v Mýtě je malé těžké hřiště a jsem rád, že se nám podařilo rozhodnout v úvodních pětatřiceti minutách. Ohromně nám pomohl Matej Mršić. Takto má vypadat výkon hráče A-týmu, který jde pomoci béčku. Měl podíl na všech našich gólech, takto vypadá dobře nastavený hráč, který chce B-týmu pomoci."