Rozjeté Dynamo, které vyhrálo šest z posledních sedmi zápasů, vyrazilo ve 13. kole třetí nejvyšší české ligy do Plzně, kde se utkalo s rezervou zdejší Viktorie.

První poločas nenabídl nikterak oslnivý fotbal, až do závěru prvního dějství patřila mezi největší šance střela nejlepšího střelce ligy, českobudějovického Martina Práška, která se však neujala. Ve 44. minutě se už skóre měnilo, bohužel však v neprospěch Dynama. Po velké chybě v komunikaci našich obránců s brankářem Andrewem vstřelil snadný gól Milna Krůta. Ihned po následném rozehrání ovšem Dynamo vrátilo úder! Po několika povedených přihrávkách vyslal Jan Malecha do úniku opět Martina Práška, který prostřelil brankáře Plzně. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase Viktoria zvrátila utkání ve svůj prospěch, když se v 52. minutě prosadil po ruce obránce Dynama z penalty Adam Vrba. Dynamo se snažilo utkání zdramatizovat, vyrovnat se ale nepodařilo a zápas tedy skončil vítězstvím domácího týmu 2:1.

Po třinácti kolech je B-tým Dynama na pátém místě tabulky, dva body před dnešním soupeřem z Plzně.