Fotbalisté rezervního týmu Dynama dokázali vyhrát třetí utkání v řadě. V rámci 4. kola divizní skupiny A doma na Složišti udolali Doubravku 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil po hodině hry Jan Vítovec.

Druhý domácí zápas letošní sezony začali fotbalisté B-týmu Dynama aktivně a opticky si vytvořili značnou územní převahu. Trenér Tichai sice své svěřence nabádal k rychlým kombinacím, avšak velmi dobře pozičně hrající zkušená obrana soupeře Jihočechy do šancí prakticky nepouštěla. Tým Dynama se několikrát sice dostal k náznakům rychlých přečíslední, jenže do gólových šancí se prakticky nedostával a paradoxně tak v prvním poločase byli nejblíže ke gólu hosté, jejichž zásah ze 17. minuty ale neplatil kvůli ofsajdu.

Do druhého poločasu hráči Dynama pozměnili rozestavení a také herní styl, jenže ani po změně stran se do velkých šancí nedostávali. Také Dynamo zaznamenalo gól, který neplatil kvůli ofsajdu, avšak přesně po hodině hry se mladíci přeci jen prosadili, když ukázkovou fotbalovou akci zakončil hlavou po centru Maška nejlepší střelec týmu Jan Vítovec. Ten se prosadil potřetí během posledních tří zápasů. Za velkého horka v pravé poledne pak hosté zkusili hru vabank. Především v závěrečné desetiminutovce svého soupeře tlačili, jenže vyrovnávací gól vstřelit nedokázali a utkání tak skončilo výhrou Dynama 1:0.

Jindřich Tichai (trenér Dynama): „První poločas byl z mého pohledu dobrý. Naopak po změně stran jsme podali takový hrozně upracovaný výkon. Celkově jsme si v zápase nevytvářeli moc šancí, ale i takové zápasy jsou a pro nás je důležité, že jsme získali tři body. Určitě se dá ale říci, že soupeř byl asi zatím nejlepším týmem, proti kterému jsme letos hráli. Dle mého názoru hrál lépe než třeba Klatovy, se kterými jsme v prvním kole prohráli. Vzadu má zkušené hráče, kteří to hráli velmi dobře pozičně a my tak rozhodně tři body za výhru 1:0 bereme."