B-tým Dynama pokračuje ve výborné formě! V 11. kole třetí nejvyšší ligy zavítal na hřiště Robstavu Přeštice a po výsledku 3:1 pro Dynamo slaví naše béčko pátou výhru z posledních šesti zápasů!

V 11. kole ČFL-A zavítal náš B-tým na půdu přeštického Robstavu, který se po deseti odehraných kolech nacházel na desátém místě tabulky. Dynamo bylo před dnešním utkání o tři příčky výše.

Naši kluci rozjeli zápas v dobrém stylu, už po 11. minutách poslal Dynamo do vedení Tomáš Hák. O devět minut později sice za Robstav vyrovnal Ondřej Štursa, Dynamo ale stejně šlo do kabin s jednogólovým vedením v zádech, v závěru poločasu se totiž prosadil Libor Bastl, který tak vstřelil už svou čtvrtou letošní branku v ČFL.

Ve druhém poločasu už k žádnému zvratu nedošlo. Dynamo naopak ještě svůj náskok zvýšilo. V 60. minutě se totiž prosadil Martin Prášek, který tak spolu s úterním debutem v soutěžním utkání za A-tým prožil velmi úspěšný týden. Žádná další branka už nepadla, Dynamo tedy v plzeňských Přešticích zvítězilo 3:1 a v neúplné ligové tabulce se posunulo už na 5. místo.