Dynamácké béčko hostilo ve 12. kole ČFL na Složišti v tabulce třetí Jiskru Domažlice, budějovickým fotbalistům patřila pátá příčka. Hostující tým vede Pavel Horváth, který má v kádru například i Martina Filla, Václava Procházku nebo Davida Limberského. V nominaci na dnešní utkání byl z těchto tří hráčů ale jen nedávný hráč Zlína Martin Fillo. Dynamo šlo do utkání v dobré formě, když z předchozích šesti utkání dokázalo hned pětkrát zvítězit.

Dnešní zápas mezi rezervou Dynama a Jiskrou Domažlice nabídl brzké vzrušení, když domácí tým otevřel skóre vlastním gólem soupeře už ve 13. minutě. Po centru Šimoníka si míč nechtěně srazil do brány obránce Domažlic Václav Svoboda. Hned po minutě se náskok Dynama opět zvýšil. Po dalším centru z pravé strany, tentokráte z kopačky Polanského, se ve vápně střelou z otočky prosadil nejlepší střelec B-týmu Martin Prášek. A to ze strany Dynama nebylo v první půli stále všechno. Ve 20. minutě zvýšil už na 3:0 po chybě brankáře Cherepka z dorážky Vojtěch Hora. Jiskra se nevzdala a ještě před koncem poločasu snížila na 3:1 díky gólu Tomáše Jedličky.

Ve druhém dějství dokázaly Domažlice snížit na rozdíl jediného gólu, když se v 57. minutě prosadil Petr Mužík. Hosté mohli dokonce i vyrovnat, v 89. minutě měl velkou šanci na vstřelení gólu Kryštof Pavlík, brankář Dynama Colin Andrew se ale zaskvěl a Pavlíkův pokus k tyči vyrazil na roh. Po jednom ze zákroků domažlických fotbalistů ještě dostal trenér domácích Dušan Žmolík červenou kartu za řeči. Dynamo "B" se v závěru dokázalo tlaku Domažlic ubránit a po vítězství 3:2 si připisuje cenné tři body ze zápasu s týmem z čela ligy.