První bodovou ztrátu v sezoně si připsali fotbalisté béčka Dynama. Jihočeši jeli na západ Čech do Mariánských Lázní. Na tamním hřišti po nerozhodném výsledku 1:1 nezvládli penaltový rozstřel a odjeli domů s jedním bodem po porážce 1:2.

Úvod zápasu svěřencům trenéra Tichaie, kteří byli posílení z A-týmu o křídelníka Jánošíka a útočníka Davida Ledeckého, který se rozehrával po zranění, nevyšel. Domácí si připravili několik příležitostí z brejkových situací, ale hosté je dokázali přežít. Postupně svou hru vyrovnávali a nezastavilo je ani zranění obránce Matušky, kterého už v 16. minutě střídal Šestauber. Od 30. minuty byli na hřišti dominantní, ale svou převahu nedokázali zužitkovat ani v jedné šanci, kterou si připravili. A že jich nebylo málo.

Už v 51. minutě vystřídal David Ledecký, který nastoupil poprvé od léta. Nahradil ho Strejček. V 66. minutě přišla pro hosty rána, když se domácí celek dostal po brance Františka Nedbalého z penalty to vedení – 1:0. Hosté dokázali bleskově vyrovnat, když se o minutu později prosadil po krásné akci nejlepší střelec béčka Jakub Matoušek - 1:1. Snahu o otočení výsledku pak přibrzdilo vyloučení Červeného, který po dvou faulech od 76. do 78. minuty dostal dvě žluté a následně i červenou kartu.

Utkání skončilo remízou a šlo do penalt. V nich se hostujícím střelcům nedařilo. Brankář Kerl sice dokázal dvě penalty chytit, ale to nestačilo. Hráči Dynama nedali ani jeden pokutový kop a odjeli z Mariánských Lázní jen s bodem.

Jindřich Tichai, trenér Dynama B: Bodová ztráta nás mrzí. Soupeř byl určitě k poražení, ale dojeli jsme na neproměňování šancí. Už v 16. minutě se nám zranil Matuška, což pro nás byla nepříjemná ztráta, protože jsme museli sestavu trochu přeskupit. I když jsme začali vlažněji, od 30. minuty jsme v zápase dominovali, ale lepší výsledek nás stály právě ty neproměněné šance.