Naše béčko se v 9. kole naší 3. nejvyšší soutěže představilo na půdě Povltavské Fotbalové Akademie - třetího týmu ČFL-A. B-tým Dynama byl před zápasem na 6. místě neúplné tabulky. Po dnešní prohře ve středočeských Štěchovicích klesl na 7. místo.

Domácí Povltavská fotbalová akademie ovládla utkání proti našemu béčku výsledkem 2:1. Po prvním poločase byl sice stav nerozhodný 1:1, když se jako první do střelecké listiny zapsal v 16. minutě domácí Liška. Hned z následné rozehrávky se ale našim hráčům povedlo vyrovnat, když Jan Zíka dorazil tečovanou střelu Robina Polanského. V průběhu druhého poločasu ale překlopila Povltavská FA vedení zpět na svou stranu, v 76. minutě se po rohovém kopu prosadil Martin Novák. B-tým Dynam měl přesto ještě možnost utkání znovu srovnat. V 87. minutě ale skončila střela Jiřího Kladrubského pouze na tyči. Zápas tak skončil výsledkem 2:1 a domácí si upevnili třetí místo v tabulce. Náš B-tým klesl na sedmou příčku.